ESET pälvis 2021 TrustRadiuse Tech Cares auhinna

Ettevõtlusega tegelemine sotsiaalselt vastutustundlikul viisil ei ole meie jaoks lihtsalt "linnukese" kirja saamine. See on olnud osa meie DNAst alates ESETi asutamisest.

ESET, ülemaailmne juhtiv küberturbe pakkuja, teatas täna , et TrustRadiuse auhinnaga 2021 Tech Cares Award tunnustati teda kogukonnale käe ulatamise eest. Teine iga-aastane Tech Cares Award tunnustab ettevõtteid, mis on laialdaselt edendanud tugevat ettevõtte sotsiaalset vastutust (ESV).

Tech Cares Awardi saamiseks pidi iga nomineeritud organisatsioon olema B2B-tehnoloogiaettevõte, mis näitas 2020. ja 2021. aastal tugevat ESV-d. Kõik olid teretulnud esitama auhinnale mõnda organisatsiooni, sealhulgas need, kes töötavad ettevõtte heaks või juures. TrustRadiuse uurimisrühm kontrollis kõiki kandidaate põhjalikult nende ESV-algatuste osas.

Koos teiste tehnoloogiatööstuse teerajajatega on ESET eeskujuks sotsiaalsete, keskkonna- ja kultuuriruumide sisulise edenemise poole pürgimisel. Ergutades töötajaid osalema erinevates vabatahtlikes tegevustes, mängib ESET ühiskonnas aktiivset rolli ja näitab panustamist laiemale kogukonnale. ESET Foundation pakub tuge ESETi oma Töötajate toetusprogrammi kaudu, et pakkuda töötajatele abi ja nõustamist projektides, milles nad vabatahtlikult osalevad.

Programm Safer Kids Online kajastab ESETi pühendumust turvalisema veebikeskkonna loomisele, et lapsed saaksid nautida interneti kõiki võimalusi ilma ohtu sattumata. Lisaks aitab ESET Science Award kaasa teaduslike läbimurrete olulisusele ühiskonnas. 2019. aastal lansseeritud auhinna eesmärk on meelitada andekaid üliõpilasi tegema teaduskarjääri ja tõsta teadlikkust Slovakkia teadusest ülemaailmsel tasandil. ESET usub kindlalt, et kvaliteetne teadus on ülioluline riikide arenemiseks ja edenemiseks. ESET osaleb ka algatuses Digital Skills, mis toetab õpetajate digiharidust.

Lisaks jälgib ESET koostöös Ringmajanduse Instituudiga (INCIEN) regulaarselt oma energiatarbimist ja jäätmeteket, et vähendada ettevõtte üldist keskkonnamõju. Lisateavet ESETi ESV-tegevuste kohta saad meie sotsiaalse mõju veebisaidilt.

Zuzana Legáthová, ESETi analüüsisuhete juht, kommenteeris: “ESETis oleme pühendunud oma äritegevuse juhtimisele sotsiaalselt vastutustundlikul ja keskkonnasäästlikul viisil. Koostöös eetiliste ja innukate inimestega oleme pühendunud turvalisema tehnoloogilise keskkonna loomisele. Oma tipptasemel küberturbelahenduste ning hariduse ja teadus- ja arendustegevusele pühendumise kaudu püüame saavutada muutusi mitte ainult digitaalmaailmas, vaid kogu ühiskonnas.” 

Lisateavet ESETi kohta saad meie veebisaidilt.