ESET nimetati “Tipptegijaks” kolmandat korda järjest Radicati APT Protectionis

Market Quadrant 2022

Kolmandat korda järjest nimetati ESET uues Radicati Advanced Persistent Threat Market Quadrant 2022 “Tipptegijaks”.

Radicati aruandes uuriti Täiustatud püsivat ohukaitset – integreeritud lahenduste komplekti nullpäevaohtude ja püsivate pahatahtlike rünnakute tuvastamiseks, ennetamiseks ja võimalikuks kõrvaldamiseks.

Tarnijad paigutatakse kvadrandisse kahe kriteeriumi järgi: funktsionaalsus ja strateegiline visioon. Radicati määratleb tippmängijad praegused turuliidrid toodetega, mis pakuvad nii laiaulatuslikku kui ka sügavust funktsionaalsust ning millel on kindel tulevikuvisioon.  

ESET on saavutanud kõigist EL-is asuvatest turbemüüjatest parima positsiooni.

Aruandes rõhutatakse järgmist:

  • ESET Inspect, ESET PROTECTi platvormi pilvepõhine XDR-i lubav komponent, mis toetab kõiki peamisi operatsioonisüsteeme, on saadaval pilve- või asutusesisese lahendusena ning seda saab juurutada AWS-i ja MS Azure’i keskkondades.
  • ESET LiveGuard Advanced eriline tõhusus on nullpäevaohtude, sealhulgas lunavara vastu.
  • ESET PROTECT Enterprise’i platvormi ühtne ühe klõpsuga turbehaldus koos XDR-i ja ohtude otsimise võimalustega.
  • Mitme keele tugi ja suur hulk lokaliseeritud versioone.
  • Kliendid hindavad juurutamise ja kasutamise lihtsust.

APT lahendused võetakse kiiresti kasutusele igas suuruses ja igas sektoris olevas organisatsioonis, kuna kõik organisatsioonid on järjest enam mures nullpäevaohtude ja väga sihitud pahatahtlike rünnakute pärast. 

ESET pooldab tasakaalustatud lähenemisviisi digitaalsele turvalisusele, mis annab teie organisatsioonile edu. Meie filosoofia saab kokku võtta kolme sõnaga: Enneta. Tuvasta. Reageeri.

Siit saad teada miks see lähenemine on ettevõtte keskkonnas kõige soovitavam ja kuidas teie ettevõte ESET-i kaitsmisest kasu võib saada.

Disclaimer: Radicati Market QuadrantSM autoriõigused on 2022. aasta märtsis The Radicati Group, Inc. Terviklik või osaline reprodutseerimine on ilma Radicati Groupi kirjaliku loata keelatud. Radicati Market QuadrantsSM-is kujutatud müüjaid ja tooteid ei tohiks pidada heakskiitmiseks, vaid pigem The Radicati Groupi arvamuse mõõtmiseks, mis põhineb tooteülevaadetel, esmastel uuringutel, müüja intervjuudel, ajaloolistel andmetel ja muudel mõõdikutel. Radicati Group kavatseb oma turukvadrandid olla üks paljudest teabeallikatest, mida lugejad kasutavad arvamuste kujundamiseks ja otsuste tegemiseks. Radicati Market QuadrantsSM on ajatundlikud, mis on loodud kujutama konkreetse turu maastikku teatud ajahetkel. Radicati Group loobub igasugusest garantiist sellise teabe täpsuse või täielikkuse osas. Radicati Group ei vastuta vigade, väljajätmiste või ebapiisavuste eest siin sisalduvas teabes ega selle tõlgenduste eest.