ESET teenis kõrgeima auhinna SE Labs’ Enterprise Endpoint Protection katses

ESET pakub uhkusega ettevõtetele tipptasemel tehnoloogiat kõrgeima kvaliteediga

ESET, ülemaailmne küberturvalisuse liider, on teeninud SE Labsi I kvartali Enterprise Endpoint Protection kõrgeima võimaliku, AAA auhinna Endpoint Security lahenduse eest. ESET võitis AAA auhinna kolmandat korda pärast SE Labsi tunnustust nii 2020. aasta I kui ka III kvartalis.

Juhtiva sõltumatu testimisettevõtte SE Labsi eesmärk on parandada infotehnoloogia turvalisust, hinnates rünnakute avastamiseks ja sissetungide eest kaitsmiseks loodud tooteid ja teenuseid. Testiti

ajavahemikus 2021. aasta jaanuarist märtsini 9 tööjaamade turbelahendust, et hinnata toote tõhusust ohtude tuvastamisel ja nende eest reaalajas kaitsmisel. ESET Endpoint Security sai täpsuse hinnanguks 1116, mis on testitud lahenduste seas suuruselt teine skoor (99%).

ESET Endpoint Security on loodud ettevõtete kaitsmiseks tugeva viirusetõrje ja võrgu turvatarkvara kombinatsiooniga. Testimisel puutus lahendus kokku suunatud rünnakute ja reaalsete avalike veebipõhiste ohtudega. Tulemused näitavad, et ESET Endpoint Security on ülimalt tõhus pahatahtlike URL-ide blokeerimisel, ekspluateerimise käitlemisel ning rakenduste ja veebisaitide õigel klassifitseerimisel.

ESETi ohutuvastuse laborite juht Jiri Kropáč kommenteeris: „Oleme rõõmsad, et SE Labs tunnustab meid kolmandat korda AAA auhinnaga. Auhind kajastab meie pühendumust pakkuda ettevõtlusklientidele viirusetõrje- ja küberturvalisuse lahendustes absoluutselt parimat ning tõstab esile meie järjekindlaid jõupingutusi kindlate ja usaldusväärsete toodete pakkumisel, kui ohumaastik keerukalt areneb. Meie lahenduste testimine reaalses keskkonnas on ülioluline, kinnitades kasutajatele, et pahatahtlike osalejate ja küberrünnakute korral on nende ettevõtted, andmed ja töötajad parimates kätes. Kuna küberturvalisus on kogu maailmas ettevõtete jaoks esmatähtis, pakub ESET uhkusega ettevõtetele tipptasemel tehnoloogiat kõrgeima kvaliteediga.“

ESET Endpoint Security kohta leiate lisateavet siit.