ESET Internet Security on pärjatud AV-Comparativesi poolt silmapaistva toote auhinnaga

Me oleme pühendunud tarbijate ja nende andmete kaitsmisele – see auhind on tunnistuseks sellest pühendumusest

ESET, ülemaailmne liider küberturbe valdkonnas, on pärjatud väljapaistva toote auhinnaga AV-Comparativesi avalikus tarbijate põhikatsete sarjas aastaks 2020. ESET Internet Security on leidnud hindamist juhtiva sõltumatu katselabori poolt, see saavutas kõigis AV-Comparativesi katsetes Advanced+ taseme.

Aasta 2020 avalikus tarbijate põhikatsete sarjas katsetas AV-Comparatives põhjalikult 17 tarbijatele suunatud Windowsi turbetoodet. Programme katsetati nende võime suhtes kaitsta arvutit reaaleluliste internetiohtude eest, tuvastada uuemaid pahatahtlikke programme, kaitsta arvutit keerukate suunatud rünnakute vastu ja pakkuda arvutile kaitset ilma seda aeglaseks muutmata.

ESET Internet Security pärjati väljapaistva toote auhinnaga, kuid pälvis seejuures ka valepositiivsete tulemuste kuldauhinna, tuvastades vaid viis valepositiivset tulemust ja saavutades nii kõrgema tulemuse kui ükski teine lahendus. Samuti pärjati ESET Internet Security hõbeauhindadega pahavara kaitse ja täiustatud ohutõrje kategooriates.

Tarkvara hindajatele avaldas muljet lahenduse kasutusmugavus ning selle puhas ja hõlpsasti navigeeritav kasutajaliides. ESET Internet Security leidis kiitmist ka oma seadistusdialoogi kasuliku otsingufunktsiooni ja täiustatud valikute paketi eest, kuid ka oma turvaliste vaikeseadete eest. Nad märkisid, et reaalajas failisüsteemi kaitse on tundlik ja reageerib vajadusel väga kiiresti, esile tõsteti ka „suurepäraseid“ abifunktsioone.

Windowsi kodutoodete juht Matej Krištofik ütles tulemusi kommenteerides: „Siin, ESETis, oleme me pühendunud tarbijate ja nende andmete kaitsmisele – see auhind on tunnistuseks sellest pühendumusest. Kaitsmaks kogu maailma tarbijaid küberohtude eest, peab tehnoloogiat olema lihtne juurutada ja kasutada, seega oleme me väga uhked, et ESET Internet Security on leidnud tunnustamist oma kasutusmugavuse poolest. Kuna tehnoloogial on meie elus aina suurem osa, siis tasakaalustab ESET tipptasemel kaitset intuitiivse kasutajaliidesega, ja need tulemused kajastavad seda.“