KuppingerCole’i Analysts Executive raport nimetas ESET-i parimaks tegijaks

Ülemaailmse küberjulgeoleku liidrit ESET-it kirjeldatakse KuppingerCole Executive View raportis tipptegijana

Ülemaailmse küberjulgeoleku liidrit ESET-it kirjeldatakse KuppingerCole Executive View raportis tipptegijana. Aruandes analüüsitakse ESET Endpoint Security‘t ja kirjeldatakse tarkvara tugevusi ja jõulisi pahavaravastaseid võimalusi.

KuppingerCole Analysts on rahvusvaheline ja sõltumatu analüütikute organisatsioon, mis toetab ettevõtteid, äriühingutest kasutajaid, integraatoreid ja tarkvaratootjaid nii taktikaliste kui ka strateegiliste väljakutsetega toimetulemisel. Nad pakuvad pakkujate-neutraalset nõu ja nende aruanded põhinevad teadmispõhisisusel ja asjatundlikkusel.

Aruandes hinnatakse ESET Endpoint Security põhifunktsioone ja tugevusi, näiteks ESET-i võrgurünnaku kaitset ja vargusevastast tehnoloogiat ning ESET-i võimet tuvastada ja ära hoida failivaba pahavara, kasutades selleks Advanced Memory Scannerit. Viirused ja pahavara arenevad pidevalt ja ESET-i uusimad funktsioonid töötavad pidevalt selle nimel, et kaitsa kasutajaid võimaliku ohu eest. ESET-i ülemaailmne tugivõrgustik on oma lahenduste lahutamatu osa ning aruandes rõhutatakse ESET-i Threat Intelligence’i väärtust täiendava üksikasjaliku turvaanalüüsi ja ohuuuringute pakkumisel.

KuppingerCole viitab ESET-i harvaesinevale tehnilisele võimalusele skännida ühtset laiendatavat püsivara liidest (UEFI), olles selle tulemusel esimene tootja 2017. aastal, kes püüdis LoJax UEFI pahavara samal aastal –  rõhutades veelgi ESET-i võtmetegija staatust ja arenenud küberturbe lahenduste pioneeri.

Aruandes märgitakse ESET Endpoint Security kohta kui  “funktsioonirikas lahendus” ja tunnustatakse ESET-i tugevat tausta edasijõudnute tuvastamis- ja teostamistehnikate pakkumisel, kasutades meie pakkumistes aktiivselt Machine Learning’i võimalusi alates 1998.aastast. Aruandes nimetati tugevate külgedena ka ESET-i tuge paljudele operatsioonisüsteemidele, püsivalt häid tulemusi sõltumatus testimises ja täiustatud algoritmide rakendamist pahatahtliku käitumise tuvastamiseks koodis.

ESET-i ärijuht Ignacio Sbampato kommenteeris: „Oleme uhked, et pakume ettevõtetele tipptasemel turvalahendusi ja saadud sertifikaat peegeldab seda. Oleme ülimalt uhked, et teaduspõhised analüüsieksperdid tunnustavad meid pidevalt meie täiustatud tarkvaralahenduste eest. Digitaalne ohumaastik areneb ja kohaneb pidevalt ning organisatsioonide ja nende süsteemide kaitse on hädavajalik. Sellised aruanded, nagu on KuppingerCole’i Executive View aruanne, on üliolulised, et hoida meid vastutavana oma lahendustele seatud kõrgete standardite eest ja toetada meie pühendumust hoida ettevõtteid ja nende andmeid ülemaailmselt turvaliselt ja kaitstuna.”

ESET-i pakkumise kohta lisateabe saamiseks külastage lehte ESET Endpoint Security.