ESET nimetati teist aastat järjest ainsaks Challenger’iks 2019. aasta Gartner Magic Quadrant raportis ettevõtte tööjaamade kaitseplatvormi eest

Alates eelmisest aastast on ESET tugevdanud oma ettevõtetele mõeldud pakkumisi ESETi Enterprise Inspectori, Endpoint Detectioni ja Response'i lahendustega, samuti ESET Dynamic Threat Defense'iga

“Meie arvates oli tohutuks saavutuseks  ESETi nimetamine eelmisel aastal ainsaks Challenger’iks Gartner Magic Quadrantis; olla tunnustuse vääriline juba teist aastat järjest tõestab meie sihikindlust jätkata parimate tulemuste saavutamiseks tööjaama kaitse, tuvastamise ja ettevõtetele lahenduste osas,” kommenteeris ESETi ärijuht Ignacio Sbampato. “Oleme uhked oma lähenemisviisi üle, mis põhineb eesrindlikel uuringutel ja arusaadamadel, et töötada välja lahendused, mis tagavad organisatsioonide järjepideva ja tervikliku kaitse, ning usume, et meie saavutus peegeldab meie jätkuvat kasvu infoturbe valdkonna globaalse suunanäitajana”.

Sbampato jätkab: “Alates eelmisest aastast on ESET tugevdanud oma ettevõtetele mõeldud pakkumisi ESETi Enterprise Inspectori, Endpoint Detectioni  ja Response’i lahendustega, samuti ESET Dynamic Threat Defense’iga, pilvepõhise liivakastiga, mis pakub ettevõtetest klientidele üle maailma täielikku tööjaamade kaitseplatvormi. See on osa ESETi strateegiast suurendada oma kohaolekut ettevõtete segmendis.”

ESET usub, et olla teist aastat järjest Challenger’i nimetuse vääriline kinnitab ESETi võimet pakkuda hõlpsasti kasutatavat, kõikehõlmavat ja järjepidevat tööjaama kaitset ja peegeldab ettevõtte suurenevat turuosa kõigis ESETi jaoks olulistes segmentides, alustades ettevõtete, SMB segmendist ja lõpetades tavatarbijatega. ESET on uhke oma kõrge tuvastamismäära ja väikese süsteemimõju üle; pakutava klienditeeninduse kvaliteedi üle ja usub, et ESETi äramärkimine Gartner Magic Quadrant’is tõestab ettevõtte pühendumist võimalikult kõrgetasemelise teenuse tagamisele.

Vastavalt Gartneri IT Gloassary’le: “Gartner Magic Quadrants pakub visuaalseid tõmmiseid, põhjalikku analüüsi ja praktilisi nõuandeid, mis annavad ülevaate turu suunast, küpsusest ja osalejatest. Magic Quadrants võrdleb teenusepakkujaid tuginedes Gartneri standardsetele kriteeriumidele ja metoodikale. Iga aruanne sisaldab Magic Quadranti graafikat, mis kujutab turgu kahemõõtmelise maatriksi abil, mis hindab teenusepakkujaid nende visiooni täielikkuse ja teostamisvõime põhjal.”

Hankige Gartneri raporti tasuta koopia juba praegu ja uurige ESETi paigutust raportis: https://www.eset.com/int/business/gartner-epp-mq-2019/.

*Allikas: Gartner, “Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms,” Peter Firstbrook, Dionisio Zumerle, Prateek Bhajanka, Lawrence Pingree, Paul Webber, 20. august 2019.

** Allikas: Gartner IT Glossary, “Magic Quadrant,” 22. august 2019. https://www.gartner.com/it-glossary/magic-quadrant.  

Gartneri vastutusest loobumine:

Gartner ei toeta ühtegi oma teaduspublikatsioonides mainitud teenusepkkujat, toodet ega teenust ega soovita tehnoloogia kasutajatel valida ainult neid teenusepakkujaid, kellel on kõrgeim hinnang või muud tähistused. Gartneri teaduspublikatsioonid koosnevad Gartneri teadusorganisatsiooni arvamustest ja neid ei tohiks tõlgendada faktidena. Gartner loobub kõigist selle uurimistööga seotud otsestest või kaudsetest garantiidest, sealhulgas kõigist garantiidest kaubeldavuse või konkreetse eesmärgi jaoks sobivuse osas.