ESET laseb välja uue lahenduse väikeettevõtetele ja kodukontoritele  

Esitleme ESET Small Business Security turvalahendust, mis on spetsiaalselt loodud väikeettevõtetele ja kodukontoritele.
  • ESET laseb välja uue globaalse turvalahenduse ESET Small Business Security (ESBS), mis on spetsiaalselt loodud väike-/kodukontoriga ettevõtete turbevajaduste rahuldamiseks ja kliendiandmete kaitsmiseks.
  • Uut ESBS-i lahendust on lihtne kasutada ja see pakub mitmesuguseid funktsioone, mis on loodud võrgutehingute kaitsmiseks, seadmete lukustamiseks ja asukoha kindlakstegemiseks nende kadumise või varguse korral, paroolide haldamiseks, serverite kaitsmiseks, konfidentsiaalsete andmete krüptimiseks ja andmepüügirünnakute vastu võitlemiseks.
  • ESBS sisaldab täisfunktsionaalsusega turbehaldusplatvormi ESET HOME, mis sisaldab teavet kasutaja turbeoleku, seadmete, tellimuste ja kasutatavate funktsioonide kohta.

ESET, digitaalse turvalisuse maailmaliidril on hea meel teatada ESET Small Business Security (ESBS) kasutuselevõtust, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et vastata väike-/kodukontoriga (SOHO) ettevõtete omanike küberturvalisuse vajadustele. See kompleksne turbelahendus on loodud selleks, et pakkuda tõrgeteta ja kasutajasõbralikku turvalahendust, mis võimaldab väike-/kodukontoriga ettevõtete omanikel olla edukas üha digitaalsema keskkonna tingimustes.

ESBS on kinnitus ESET-i pühendumisest innovatsioonile ning püüdlusele toetada SOHO ettevõtete kasvu ja turvalisust kogu maailmas. Lahendus võib toetada 5 kuni 25 seadet (olenevalt riigist) ning pakub mitmeid funktsioone, mis on loodud võrgutehingute ja veebisirvimise kaitsmiseks, seadmete kaitsmiseks, paroolide haldamiseks, Windowsi serverite kaitsmiseks, konfidentsiaalsete andmete krüpteerimiseks ja andmepüügirünnakute vastu võitlemiseks. Lisaks pakub ESBS turvalist ja anonüümset veebisirvimist koos piiramatu VPN-turvalisusega, kus see on rakendatav, tagades kaitse küberohtude eest nii töö- kui ka isiklikele seadmetele.

ESET-i tarbija- ja IoT-segmentide asepresident Victoria Ivanova ütles selle turvalahenduse turule toomist kommenteerides: „Me teadvustame ESET-is tarbija- ja ärisegmentide ristumiskohas asuvate väike-/kodukontoriga klientide unikaalseid vajadusi. ESET-i programmi Small Business Security loomise eesmärk on pakkuda väike-/kodukontoriga ettevõtete omanikele nende ettevõtte jaoks lihtsat, kuid võimsat lahendust, mida on lihtne hallata, mis on töökindel ja nende vajadustele kohandatud ning mis võimaldab neil ohutust kahjustamata keskenduda oma edasisele kasvule.

ESBS sisaldab turvahaldusplatvormi ESET HOME, mis annab kasutajale täieliku kontrolli turvalisuse üle ja pakub klientidele mugavat asukohta koos teabega turvaoleku, seadmete, tellimuste ja kasutatavate funktsioonide kohta. ESET HOME platvormile pääseb ligi veebiportaali ja mobiilirakenduse kaudu, mis võimaldab kasutajatel kontrollida oma seadmete turvalisust kõikjal, kus nad viibivad. 

ESBS tagab kindla turvalisuse minimaalse mõjuga süsteemile, pakkudes tõhusat kaitset, mida on lihtne hallata ja mis ühildub erinevate operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windowsi, Androidi ja macOS-iga. Kliendid saavad eelise tervikliku turbelahenduse näol, sealhulgas piiramatu VPN-i, turvalise panganduse, laiendatud konfidentsiaalsuse ja turvalise brauseri, paroolihalduri, turvalise serveri (Windows Serveri baasil failiserverite jaoks), varguskaitse, lunavarakaitse ja palju muud. See lahendus on märkimisväärne samm edasi küberturvalisuse haldamise vallas, pakkudes võrreldamatut mugavust ja kontrolli väike-/kodukontoriga ettevõtete omanikele.

See avaldus on võtmetähtsusega samm edasi küberturbelahenduste sihtpakkumisel SOHO turule, mis tugevdab ESET-i positsiooni progressiivse, kliendikeskse digitaalse turvaorganisatsioonina.

Lisateavet ESET-i ja selle ESBS-i pakkumise kohta leiate siin.