Lihtsast viirusetõrjest enam ei piisa. ESET tutvustab kõik-ühes kaitset erakliendile

Koos pakettide uuendusega tutvustab ESET kaht murrangulist funktsiooni, mille eesmärk on tugevdada võrguturvalisust ja privaatsust – VPN ja identiteedikaitse.

BRATISLAVA — 15. november 2023 — Ülemaailmne küberturvalisuse ettevõte ESET teatas täna uuendusliku ja täiustatud, eraklientidele suunatud toote turuletoomisest. Enam kui 30 aastat turul tegutsenud ESET täiustas oma laialdaselt kasutuses olevat tavatarbijatele suunatud toodete portfelli. Täpsemalt tutvustab ESET kolme uhiuut kliendikeskset paketti, mis pakuvad laiaulatuslikku ja usaldusväärset digitaalse elu kaitset uute funktsioonide kaudu, nagu virtuaalne privaatvõrk (VPN), identiteedikaitse[1] ning brauseri privaatsuse ja turvalisuse laiendus. Soovides rahuldada klientide nõudlust kõik-ühes lähenemisviisi järele, kus kõiki neid uusi funktsioone saab lihtsalt ja intuitiivselt kasutada, tutvustab ESET täiustatud toodet ESET HOME. ESET HOME on täielik turbehaldusplatvorm. See on saadaval kõigi suuremate operatsioonisüsteemide jaoks – Windows, macOS, Android ja iOS – ning katab koduvõrgud ja neisse ühendatud nutiseadmed.


„ESET-il on hea meel tutvustada uusi tipptasemel lahendusi eraklientidele. Pakume midagi enamat kui lihtsalt turvalisust – see kõikehõlmav portfell on loodud meie klientide turvalisuse tagamiseks tänapäeva digitaalsel maastikul. Oleme pühendunud tehnoloogia edasiarendamisele, seadmata ohtu klientide turvalisust. Meie meeskond on ühendanud kõik oma teadmised, et luua võimas segu tehisintellektist, inimkogemusest ja pilvekaitsest, pakkudes tipptasemel kaitset paljude küberohtude vastu. Uued ESET HOME Security paketid pakuvad mitmekihilist turvalisust, tagavad privaatsuse ning kaitsevad meie klientide seadmeid ja kodusid. ESET-iga pole kliendid mitte ainult kaitstud; nad saavad võimaluse turvaliselt avastada, suhelda ja areneda,“ ütles ESET-i turundusjuht Mária Trnková.

Täielik turvalisuse haldamise platvorm

ESET-i kliendiküsitlused näitavad, et valdav enamus ESET HOME’i kasutajaid määratleb end koduadministraatoritena ehk inimestena, kes hoolitsevad oma leibkonna digitaalse turvalisuse eest. Nad on tehnikahuvilised, kuid ei soovi kulutada liigselt aega ESET-i toodete haldamisele. Klientide vajaduste rahuldamiseks täiustas ESET toodet ESET HOME. Nüüd pakub see täieliku turbehaldusplatvormina sujuvat kasutajakogemust. Uues versioonis on seadmete haldamine, veebiostude tegemine, tellimuste aktiveerimine ja uuendamine, turbelahenduste allalaadimine või uuendamine ning võimsate funktsioonide, nagu identiteedikaitse,1 VPN-turvalisus, paroolihaldur ja muu, olemasoleva kasutajavoo sujuvaks osaks.

Kasutajakogemuse parandamiseks ja platvormi haldamise lihtsustamiseks tegi ESET liideses mitmeid muudatusi, sealhulgas võtsime kasutusele üldise kaitse oleku, et leibkonna kaitsetase oleks kasutajale nähtav ühes vaates. See ühendab nii kasutajalitsentside kehtivuse kui ka kontoga liidetud seadmete turvaoleku kolme kategooria alusel: Kaitstud, Vajab tähelepanu ja Turvahoiatus.

Nende muudatuste eesmärk on pakkuda klientidele tipptasemel kaitset, samas kui toote seadistamiseks tuleb teha võimalikult vähe liigutusi. Uus ökosüsteem pakub samas sisukaid võimalusi ja funktsioone ennetamisest huvitatud kasutajatele, kes soovivad seda juhtida ja kohandada. ESET HOME on hõlpsasti kasutatav veebiportaal ja mobiilirakendus, mis on saadaval nii iOS- kui ka Android-operatsioonisüsteemidele.

Avasta uued tellimispaketid ja nende funktsioonid
Käesolevaga tutvustame ka uue ökosüsteemi kolme tellimustaset – ESET HOME Security Essential, ESET HOME Security Premium ja ESET HOME Security Ultimate. Paketid pakuvad kõikehõlmavat turvalisust alates kaitse algtasemest kuni ülima kaitstuseni, kattes Sinu ja Sinu pere digitaalse elu privaatsuse ja turvalisuse kõige keerulisemad vajadused. ESET HOME Security paketid on saadaval kõikide suuremate operatsioonisüsteemide jaoks — Windows, macOS, Android ja iOS.

ESET HOME Security Essential on algtaseme pakett, millel on kaitsefunktsioonid, sealhulgas täiustatud kaasaegne lõpp-punktide turvalisus ja mitmekihiline reaalajas kaitse, samuti täiendavad tööriistad, mis parandavad veelgi kasutaja kaitstust erinevate ohtude eest. Paketti kuuluvad turvalise panganduse ja turvalise sirvimise funktsioonid, mis on loodud kasutajate tundlike andmete kaitsmiseks, ning Network Inspector, diagnostikatööriist, mis annab infot kasutaja ruuteri turvalisuse kohta ja kuvab võrku ühendatud seadmeid. Uued brauseri laiendused täiustavad brauseri privaatsus- ja turvafunktsiooni. Nende seas on puhastustööriistad, nagu Browser Cleanup, mis puhastab regulaarselt või nõudmisel brauserist küpsiseid, sirvimisajalugu ja palju muud.

Keskmine tase, ESET HOME Security Premium, laiendab funktsioonide paketti veelgi, lisades muid turvafunktsioone, nagu paroolihaldur, mis kaitseb ja salvestab kasutajate paroole ja isikuandmeid. See sisaldab automaatset ja täpset vormi täitmise funktsiooni, mis säästab kasutajate aega veebivormide täitmisel. Turvaliste andmete funktsionaalsus parandab klientide privaatsust ja turvalisust failide ja eemaldatavate andmekandjate võimsa krüptimisega, vältides andmete vargusi USB või sülearvuti kaotsimineku korral ning tagades turvalise koostöö ja andmete jagamise. ESET HOME Security Premium pakub tööriista ESET LiveGuard, pilvepõhist kaitset, mis on spetsiaalselt loodud ennenägematute ohtude haldamiseks.

ESET HOME Security Ultimate on kõige kõrgema taseme pakett; see pakub sujuvalt keerukat kõik-ühes kaitset ja sisaldab uhiuusi ESET-i funktsioone: identiteedikaitset1 ja VPN-i. Neid võimalusi täiendab ka brauseri laiendus (brauseri privaatsus ja turvalisus), et kasutaja oleks kaitstud veebilehti sirvides. Lisaks eemaldab tööriist Metadata Cleanup Windowsi operatsioonisüsteemis brauseritesse üleslaaditud piltide metaandmed. Website Settings Review võimaldab kasutajatel veebisaitidele antud õigusi hõlpsalt üle vaadata ja muuta.

Võrguturvalisuse suurendamine: tutvustame funktsioone VPN ja identiteedikaitse1

Koos pakettide uuendusega tutvustab ESET kaht murrangulist funktsiooni, mille eesmärk on tugevdada võrguturvalisust ja privaatsust – VPN ja identiteedikaitse1.

VPN-funktsioon pakub kasutajatele konfidentsiaalset Interneti-kogemust, luues avaliku Wi-Fi kasutamisel kaitsva privaatvõrguühenduse, ja kehtestab range mittelogimispoliitika, et jälgimine oleks keerulisem. See krüpteerib kasutajate võrgutegevusi ja võimaldab piiramatu mahuga juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule, sealhulgas piiramatut ja privaatset juurdepääsu veebisaitidele enam kui 60 riigis üle maailma. Tänu sellele funktsioonile saavad kasutajad reisides turvaliselt nautida oma kodumaa telesaateid ja filme või tarbida lemmikvoogesitusteenuseid erinevatest maailma paikadest. Töölaual töötavas VPN-teenuses on saadaval veelgi rohkem funktsioone, sealhulgas DNS-i lekkekaitse, MAC-i võltsimine, puhverserveri lüüs muude seadmete jaoks, tulemüür ja jaostunneldus.

Uus identiteedikaitse1 funktsioon otsib aktiivselt ohustatud kasutaja identiteete ja jälgib kasutaja sisestatud andmeid, võrreldes neid teadaolevate võrguandmete leketega pimeveebis. Kasutajad sisestavad oma andmed, nagu meiliaadressid või ID-d, mida nad soovivad kontrollida. Kui leitakse vaste, teavitatakse sellest kohe kasutajat, et ta saaks oma isikuandmete võimaliku väärkasutuse vältimiseks kiiresti samme astuda.

Kõik uued funktsioonid peegeldavad klientide nõudlust kõrgendatud andme- ja identiteedikaitse järele, nagu näitavad hiljutiste uuringute, eelkõige 2022. aastal korraldatud tarbijate digitaalse elu kaitse uuringu tulemused. Lisades VPN-i ja identiteedikaitse1 iOS-operatsioonisüsteemile, tugevdab ESET oma positsiooni sellel platvormil, kus Password Manager ja ESET HOME on juba oma koha leidnud.

Seadmetele kohandatud turvalahendused

ESET HOME Security tõstab seadmete kaitse uuele tasemele, sidudes sujuvalt üheks tervikuks klientide turvavajadustele kohandatud eraldiseisvad seadmekaitselahendused. Nende seas on ESET NOD32 Antivirus, ESET Mobile Security operatsioonisüsteemile Android, Parental Control operatsioonisüsteemile Android ja ESET Smart TV Security.

[1] Kuigi identiteedikaitse funktsioon on esialgu saadaval USA-s, kavatseme selle 2024. aasta alguses tuua ülemaailmsele turule.

Lisateavet uute eraklienditoodete ja tellimuspakettide kohta leiab siit.

ESET-ist

ESET® ESET® on enam kui 30 aastat arendanud parimat digitaalse turvalisuse tarkvara ja -teenuseid, et kaitsta ettevõtteid, kriitilist infrastruktuuri ja tarbijaid kogu maailmas üha keerukamate digitaalsete ohtude eest. Alates lõpp-punkti ja mobiilsest turvalisusest ning lõpetades otspunkti ohuavastuse ja reageerimise, aga ka krüpteerimise ja mitmefaktorilise autentimisega – ESET-i tõhusad ja lihtsalt kasutatavad lahendused kaitsevad ja jälgivad märkamatult 24/7, uuendades kaitsemehhanisme reaalajas, et kasutajad oleksid turvalised ja ettevõtted saaksid ilma katkestusteta töötada. Arenevad ohud nõuavad arenevat digitaalse turvalisuse ettevõtet, mis võimaldab tehnoloogiat turvaliselt kasutada. Seda toetavad ESET-i teadus- ja arenduskeskused kogu maailmas, mis töötavad meie ühise tuleviku nimel. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti http://www.eset.com või jälgige meid LinkedInis, Facebookis ja Twitteris.