ESET Mobile Security sai AV-TESTi “Parima Androidi viirusetõrje” kategoorias kõrgeima tulemuse

ESET Mobile Security, mis sisaldab nüüd ka uut maksekaitse funktsiooni, on AV-testis saanud parima tulemuse - taaskord!

ESET, ülemaailmne küberturvalisuse liider, sai taas värskes AV-TESTis kõrgeima tulemuse parima Androidi viirusetõrjetarkvara eest. Pärast ESET Mobile Security (EMS) versiooni 6.0 ning selle uue maksekaitse funktsiooni käivitamist septembris, sai ESET teist korda järjest kõrgeima tulemuse, kokku 18 punkti.

Juhtiv sõltumatu testimisorganisatsioon AV-TEST kasutab maailma suurimat digitaalse pahavara proovide kogu, et luua reaalne keskkond ülitäpseks majasiseseks testimiseks.

ESET sai 2020. aasta juuli AV-TESTis kõrgeima tulemuse ning nüüd hinnati ESETit koos teise 14 mobiilse turbetootega, kasutades nende vaikeseaseid ja kõikide toodete uusimat versiooni. Testimine keskendus pahavara tuvastamisele ja kasutatavusele, sealhulgas jõudlusele ja valepositiivsusele. ESET Mobile Security saavutas kõrgeima 99,8%-se tulemuse kategoorias “Kaitse uusimate Androidi pahavara rünnakute eest reaalajas” ning täiuslikud 100% kategoorias “Viimase nelja nädala jooksul avastatud laialt levinud Androidi pahavara tuvastamine”. Samuti tõsteti esile ESET Mobile Security Androidi rakendust, mis ei mõjutanud aku kasutusaega ega aeglustanud seadme tööd.

Esmaklassiline Mobile Security versioon 6.0 tutvustab uut turvakihti EMS-i kasutajatele. Maksekaitse funktsioon kaitseb kasutajaid finantsrakenduste kasutamise ajal, näiteks internetipanka kasutades või kauplemise ajal. Antud funktsioon kategoriseerib automaatselt kõik Google Play poest installitud rahanduse kategooria rakendused ja kontrollib neid võimalike ohtude osas. Kasutajal on võimalik lisada loendisse ka muid installitud rakendusi, mis ei kuulu finantskategooriasse.

ESETi tootejuht Branislav Orlík ütles tulemusi kommenteerides: “Oleme äärmiselt uhked, et AV-TESTid tunnustavad ESETit järjekindlalt meie mobiilsideturvalisuse toodete eest. Meie pühendumus pakkuda klientidele parimaid IT-turbelahendusi kajastub nendes skoorides. Meile on äärmiselt oluline, et kasutajate isiklikke ja professionaalseid andmeid kaitstaks kõige kõrgemal tasemel. Oleme saavutatud kõrgeima tulemuse üle elevil ning oleme pühendunud oma toodete uuendamisele ja täiendamisele.

ESET Mobile Security lisainfo.