ESET lansseerib ESET Mobile Security Androidile versiooni 6

Auhinnatud pahavara ja andmepüügi eest kaitset pakkuv lahendus millel on nüüd finantstehingute maksekaitse lisafunktsioon

Et koroonaviiruse piirangute üha rohkem inimesi töötab, õpib ja suhtleb distantsilt, on mobiilseadmete küberturve olulisem kui kunagi varem. Inimesed vajavad mobiilseadmete kasutamisel meelerahu, eriti kõige tundlikumate rakenduste puhul, mis kontrollivad finantse ja muid olulisi tehinguid.

Selle ohutuse tagamiseks on ESET täiustanud oma juba auhinnatud rakendust ESET Mobile Security (EMS), lisades selliseid funktsioone nagu maksekaitse, uus kõnefiltri tehnoloogia ja ümberkujundatud vargusevastane tööriist. Viimati pälvis ESET MRG Effitase sertifikaadi programmis Android 360° Assessment Program Q1 2020, mille andis sõltumatute IT-turbe tõhususe testide, uuringute ja pädevuste tipptegija MRG Effitas.

Küberkurjategijad arendavad Androidi lunavara enneolematu kiirusega, mõned üritavad kasu saada COVID-19 ümber tekkinud hirmudest, nagu on kirjeldatud meie blogis Oh sa poiss, nad on kiired! Küberkurjategijad kasutavad COVID-19 jälgimisrakendust kanadalasteni jõudmiseks. Samas on kaugtöö ajendanud ka üha suuremat arvu töötajaid tegema olulisi äritoiminguid oma mobiilseadmetes, mille turvalisus on üldjuhul oluliselt kehvem kui tööarvutitel. Pidevalt areneval ohumaastikul on ohutute ja turvaliste mobiilseadmete jaoks kõige ajakohasema viirusetõrje installimine hädavajalik.

Ühendatud, kaitstud ja turvaline

ESET Mobile Security versioon 6 tutvustab uut lisafunktsiooni nimega Maksekaitse , mis lisab turbe lisakihina kõigi panga- ja finantsrakenduste jaoks turvalise käiviti:

EMS tuvastab automaatselt kõik installitud rakendused, mis kuuluvad kategooriasse Finantsid. Need rakendused ja kõik muud kasutaja lisatud rakendused saab seejärel avada maksekaitse ohutu käivitiga:

Turvaline käiviti tagab, et seadme teised rakendused ei suuda nende ekraane asendades või neid lugedes rakenduste käivitamisi tuvastada ega sisse imbuda.

Kui kasutajad käivitavad oma rakendused ilma turvalise käivitita, otsib EMS kiiresti lahendamata viirusetõrjeprobleeme, turbeta Wi-Fi kasutust ja nende seadmete juurolekut, et anda kasutajatele turbehoiatus enne kui nad jätkavad:

ESET Mobile Security tootejuht Branislav Orlík tõdeb: „Mobiilseadmed on meie igapäevase elu keskne osa ja ületavad kaugelt vajadust oma sõpradele ja perele helistada või sõnumeid saata. Meie mobiilseadmed on nüüd otsetee meie rahakoti, mälestuste ja töökohtade juurde ning on ülioluline, et isikuandmed, eelkõige tundlikud finantsandmed, oleksid turvaliselt kaitstud.

Selle ESET Mobile Security uusima versiooniga soovime tagada, et kasutajad tunneksid oma seadmetes finantstehinguid tehes end täiesti turvaliselt. ESET-is oleme pühendunud tagama tehnoloogiakasutajate ohutust kogu maailmas ja oleme uhked, et meid tunnustatakse uuenduslike ja usaldusväärsete turbelahenduste eest.”

Mobiilseadmete turve pole kunagi varem olnud nii oluline ja ESET Mobile Security viimase versiooniuuendusega saate nautida meelerahu isegi tundlike tehingute tegemisel. Lisateavet ESET Mobile Security kogu funktsioonikogumi kohta leiate siit.