PROTECT Enterprise pälvis AV-Comparativesi EPR-testis 2023 Strateegilise liidri tunnustuse

ESET PROTECT Enterprise saavutas EPR CyberRisk Quadrant™-is kõrge punktisumma
  • ESET sai nimetuse Strategic Leader AV-Comparativesi aruandes Endpoint Prevention and Response (EPR) Comparative Report 2023.
  • ESET PROTECT Enterprise paistab silma kõrgete tuvastusmäärade, minimaalse valepositiivsuse ja intuitiivse disainiga.

BRATISLAVA, — 23. oktoober 2023 — Ülemaailmsel küberturbe liidril ESET on hea meel teatada, et ESET PROTECT Enterprise on läbinud ranged testid ja saanud Strateegilise liidri nimetuse aruandes 2023 AV-Comparatives Endpoint Prevention and Response (EPR) Comparative Report. Auväärse sõltumatu testimisorganisatsiooni AV-Comparatives läbiviidud hinnangus edestas ESET PROTECT Enterprise 11 teist tarnijat 50 ohtude ennetuse ja reageerimise reaalse maailma stsenaariumis. Sellest tulenev EPR CyberRisk Quadrant mõjutab toote efektiivsust rikkumiste ennetamisel, arvutatud säästu ja toote ostu, toimimise täpsust ja töövoo viivituskulusid.

ESET PROTECT Enterprise’i versioon 10.1, mis sisaldab ESET PROTECTi ja ESET INSPECTi, on tõestanud oma tõhusust, pakkudes tugevaid suurettevõtte ennetus- ja reageerimisvõimalusi suurettevõtetele ohtlike ohtude vastu. Testi ajal tõrjus see tõhusalt ärikasutajatele suunatud ohtusid, eelkõige peatades ohud enne, kui need organisatsioonide võrkudesse tungivad.

Toode pani välja kaitsemeetmete kogumi, mis kaitses tõhusalt suurettevõtte süsteeme ja võrke testitud stsenaariumide eest ning saavutas kõigi testitud toodete seas kõrgeima tuvastusmäära. Üldiselt näitas ESET PROTECT Enterprise kõigi stsenaariumide puhul 100% aktiivset reageerimise määra ja 100% passiivset reageerimise määra, mis näitab selle võimet ründed automaatselt peatada ja neist täpselt teatada. Selle vastavusse viimine MITER ATT&CK®i taktikate, tehnikate ja protseduuridega (TTPd) aitab isegi algtaseme SOC-analüütikutel teha üksikasjalikke uurimisi ja vajadusel intsidente eskaleerida.

Nagu aruandes kirjas, paistab ESET PROTECT Enterprise silma kõrgete tuvastusmäärade, minimaalse valepositiivsuse ja intuitiivse disainiga. ESETile üle läinud suurettevõtted ei pruugi mitte ainult kogeda täiustatud turvet, vaid ka vähendada IT-kulusid oluliselt võrreldes teiste tarnijalahendustega. 

ESETi juhtivteadur Roman Kováč märkis: „2023 EPR Comparative Reportis Strateegiliseks liidriks nimetamine paneb meid kõvasti uhkust tundma. See tunnustus näitab meie pühendumust pakkuda tipptasemel küberturbelahendusi ettevõtetele kogu maailmas. Oleme ESETis pühendunud suurettevõtete võimestamisele tipptehnoloogia abil, mis mitte ainult ei paranda nende turvet, vaid vähendab ka tegevuskulusid. EPR Comparative Reporti tulemused tugevdavad meie missiooni luua turvalisem digitaalmaailm kõigile ning rõhutada meie ohtude ennetus- ja reageerimisvõimekuse tõhusust.

„ESET on järjekindlalt tõestanud oma tugevust tööjaamade turbe ja EDRi alal, saavutades EPR-testi sertifikaadi neljandat aastat järjest alates selle kasutuselevõtust. Märkimisväärselt tunnustatakse ESETi erakordset suutlikkust ka juhtivates äriturbe võrdlusnäitajates, mis eristab seda selles sektoris,” ütles Andreas Clementi, AV-Comparativesi tegevjuht ja asutaja.

ESET oli üks neljast tarnijast, kes said EPR CyberRisk Quadrantis kõrgeima sertifikaadi. Need väljapaistvad tulemused kinnitavad taas ESETi positsiooni Strateegilise liidrina, nagu tunnustab AV-Comparatives. ESET on küberturbemaastikul jätkuvalt esirinnas, pakkudes innovatiivseid, suurettevõtteid tõhusalt kaitsvaid lahendusi.

ESETi tulemuste kohta AV-Comparativesi EPR Test 2023-s lisateabe saamiseks klõpsa siin