ESET võitis 2023 jõudluse ja pahavarakaitse testid ning sai Advanced+ auhindu

ESET paistis silma pahavarakaitse ja jõudluse testidel, mille viis läbi üks maailma juhtivaid sõltumatuid turvalisuse testimise organisatsioone

BRATISLAVA – 2. juuni 2023 –  ülemaailmne küberturvalisuse liider ESET teatab uhkusega, et tema täiustatud mitmekihiline turbetoode ESET Internet Security on pälvinud prestiižsed Advanced+ auhinnad hiljutistes AV-Comparativesi korraldatud pahavarakaitse- ja jõudlustestides. See tunnustus rõhutab ESETi erakordset sooritust ja pühendumust kasutajate kaitsmisele pahavaraohtude eest.

Pahavarakaitse test hindas mitmesuguseid tooteid 16 müüjalt, sealhulgas ESET Internet Security, süsteemis pahatahtlike failide käivitamise kaudu. Test hõlmas vektoreid, nagu võrgudraivid, USBd ja stsenaariumid, kus pahavara oli kettal. Põhjalik testimiskomplekt koosnes 10 015 hiljutisest ja levinud pahavara proovist, mis kujutavad endast ohte, millega kliendid päriselt silmitsi seisavad. ESET Internet Security saavutas suurepärase pahavarakaitse määra, milleks oli 99,9%. Lisaks sisaldas katsearuanne ka valehäire testi, mis hindas viirusetõrjetoodete failituvastusvõime kvaliteeti. Eelkõige näitas ESET Internet Security veatut sooritust null valehäirega, tõestades enda usaldusväärsust ja võimet tuvastada tõhusalt ohutuid faile ja potentsiaalseid pahavaraohte.

Viimases jõudlustestis läbisid tavakasutajatele mõeldud tooted Antivirus ja Internet Security testimise. Need mõlemad on turbetooted. Tulemused näitavad, millist mõju avaldab turbetoode süsteemi jõudlusele võrreldes teiste testitud 16 pakkuja turbetoodetega. Jõudlustest koosneb mitmest hinnangust ja nende testide tulemused kujundavad ühiselt üldise mõjuskoori. Testimaks toote võimet kasutada minimaalselt ressursse, hinnati mõju erinevatele rutiinsetele toimingutele, nagu failide kopeerimine, arhiveerimine, installimine, rakenduste käivitamine, failide allalaadimine ja veebisaitide sirvimine. Tooted klassifitseeriti mediaantulemuste põhjal kategooriatesse aeglane, keskmine, kiire ja väga kiire. Lisaks sellele viidi test läbi ka tööstusharu tunnustatud PC Mark võrdlusaluse all, kus testmasinale, millel ei olnud turvatarkvara, määrati PC Mark skoor 100 punkti. PC Mark testis tõusis ESET Internet Security 98,4 punktiga esikohale, tuues esile lahenduse tõhususe ja üldise soorituse reaalses kasutuses. 

ESET Internet Security paistis selles ranges testis silma nii pahavarakaitse kui ka jõudluse poolest. See tähelepanuväärne tulemus paigutas ESET Internet Security kõigi 16 müüja seas tippu. See tõestas ESETi pühendumust usaldusväärsete digitaalsete turvalahenduste pakkumisele, suurendades samal ajal AV-Comparativesi testitulemustest juhinduvate tarbijate usaldust. 

„Oleme ESETis pühendunud areneva turbemaastiku pidevale jälgimisele ja pakume edasijõudnud lahendusi. ESET Internet Security, meie parim mobiilseadmete mitmekihiline kaitse igat tüüpi pahavaraohtude vastu, aitab meie kasutajaid, kes on mures oma privaatsuse pärast ja kes kasutavad Internetti aktiivselt ostude tegemiseks, pangatoiminguteks, tööks ja suhtlemiseks. Seega on meil hea meel saada maailma ühe juhtiva sõltumatu turvakontrolliorganisatsiooni AV-Comparatives Advanced+ auhindu pahavarakaitse testis ja jõudlustestis,“ ütles Mária Trnková, ESETi tavakasutajate ja asjade interneti segmendi asepresident. „See saavutus on tunnistus meie järeleandmatust püüdlusest tipptaseme poole, et kaitsta oma kasutajaid imetlusväärsete lahendustega, mis põhinevad meie ESETi põhitehnoloogiate pideval arendamisel. Oleme jätkuvalt pühendunud selliste turvalahenduste pakkumisele, mis pakuvad kõrgeimat kaitsetaset, ilma et see halvendaks kasutatavust.“

ESET Internet Security

ESET Internet Security kujutab endast uut lähenemist tõeliselt integreeritud arvutiturbele. ESETi LiveGrid® skannimismootori uusim versioon koos meie kohandatud tulemüüri- ja rämpspostitõrjemoodulitega kasutab teie arvuti turvalisuse tagamiseks kiirust ja täpsust. Tulemuseks on intelligentne süsteem, mis on pidevalt valvel rünnakute ja ründetarkvara suhtes, mis võivad teie arvutit kahjustada.

ESETi Internet Security on täielik turbelahendus, mis ühendab maksimaalse kaitse ja minimaalse süsteemi jalajälje. Meie edasijõudnud tehnoloogiad kasutavad tehisintellekti, et takistada viiruste, nuhkvara, troojanite, usside, reklaamvara, juurkrattide ja muude ohtude sissetungi süsteemi sooritust vähendamata ja teie arvutit häirimata.