ESET lanseerib uuendatud pilvepõhist tööjaama turbehalduslahendust igas suuruses ettevõtetele

Uued B2B lahendused igas suuruses ettevõtetele

ESET teatas täna oma uue tööjaama turbehaldusplatvormi ESET PROTECT turustamiset. Uus lahendus võimaldab hõlpsalt ja automatiseeritult hallata ESETi laia turbelahenduste portfelli kahe juurutusvõimalusega asutusesiseselt ja pilves. ESET PROTECT Cloud on ESETi pilvepõhises äripakkumises uus turbehalduse nurgakivi, mis on mõeldud igas suuruses asutustele.

ESET PROTECT Cloudi kasutuselevõtt kajastab turbemaastiku tunnustatud muutust asutusesisestelt turbetarkvaralahendustelt pilvepõhistele teenustele. ESET tõdeb, et paljud ettevõtted liiguvad pilvepõhise lähenemisviisi suunas, seega on selle strateegiaga kooskõlas oleva turbetarkvara pakkumine oluline.

ESET PROTECT Cloud pakub pilvepõhist konsooli reaalajas nähtavasse võrku juurutatud ESETi turbelahenduste haldamiseks nii asutusesiseselt kui ka -väliselt. Konsool võimaldab IT-administraatoritel juurutada ESETi turbelahendusi, täita tööülesandeid, jõustada turbepoliitikat, jälgida süsteemi olekut ja reageerida kiiresti probleemidele või ohutuvastustele hallatud tööjaamade kõigil platvormidel, k.a töölaudadel, serverites, virtuaalmasinates ja mobiilseadmetes. Lisaks turbeteabe ja sündmuste haldamise (SIEM) tööriistade integreerimisele, igakülgsele aruandlusele ja täielikult kohandatavale teavitussüsteemile võimaldab ESET PROTECT Cloud IT-administraatoritel intsidentide vastu viivitamata meetmeid võtta.

Konsool võimaldab kasutajatel hallata olemasolevaid ESETi tooteid, sealhulgas ESET Endpoint Security, ESET Dynamic Threat Defense ja ESET Full Disk Encryption. ESET Cloud Administratori kliendid ülendatakse alates turustamispäevast automaatselt ja sujuvalt versioonile ESET PROTECT Cloud.

Et igas suuruses ettevõtted oleksid kindlasti varustatud õigete lahendustega, pakub ESET tellimuste valikut, mis on kohandatud kodukontorite, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKEd), hallatud teenuste pakkujate (MSP) ja ettevõtete eriomastele ärivajadustele. ESETi tellimuste täieliku komplekti leiad allolevast tabelist.

Tabel 1. ESETi pakettide ülevaade.

Kõik paketid sisaldavad kas asutusesisest tööjaama halduslahendust (ESET PROTECT; varem ESET Security Management Center) või pilvepõhist lahendust (ESET PROTECT Cloud) koos vaiketeenusega ESET Endpoint Security. Klientidele, kes soovivad ainult meiliturvet, pakub ESET ka ESET PROTECT Mail Plusi lihtsamat paketti.

ESET PROTECT Advanced’i pakett kujundati VKEde ja MSPde vajadusi silmas pidades. Pakkudes tööjaamakaitset lunavara ja nullpäeva ohtude eest ning andmekaitset täisketta krüptimise kaudu, võtab pakett vastu väljakutse hallata ja kaitsta ettevõtte võrke arenevate ohtude eest.

ESET PROTECT Enterprise’i pakett on suunatud suurtele asutustele, kus sügava nähtavuse ja ranged turbenõuded on olulised. Pakett pakub kõrgeimat väärtust ettevõtte kogenud klientidele turul ühe võimsama tööjaama ohutuvastus- ja -kõrvalduslahendustega – ESET Enterprise Inspector, mida saab praegu hallata ainult ESET PROTECTist. Pakkudes reeglipõhist tööjaamas toimuvate kahtlaste sündmuste tuvastamist, samuti ohtude tuvastamist ja kahjutustamise võimekust, tagab see pakett, et tekkivad ohud, töötajate riskikäitumine ja soovimatud rakendused ei hakka asutusi ohustama.

ESETi ärijuht Ignacio Sbampato on kommenteerinud: “Meil on hea meel pakkuda lahendust igas suuruses ettevõtetele, kes rakendavad oma IT-turbe jaoks pilvepõhist strateegiat. ESET PROTECT Cloud on muutlike ärivajaduste ärakuulamise haripunkt, käe pulsil hoidmine küberturbemaastikul ja meie mitmekihiliste turbelahenduste täiustamine. ESETis tegeleme innukalt ohutuma tehnoloogia kõigile ja see tähendab, et igasuguse vormi ja suurusega ettevõtted peavad olema varustatud tipptasemel kohandatud lahendustega, et hoida oma töötajaid ja andmeid ohutult.”

Lisateabe saamiseks ESET PROTECT Cloudi kohta klõpsake siia.