ESET Mobile Securityl kõrgeim skoor AV-Testis, tunnustuseks “parim Androidi viirusetõrjetarkvara”

ESETile osaks saanud AV-Testi tunnustus näitab meie pühendumust klientidele

Küberjulgeoleku ülemaailmset liidrit ESETit tunnustati viimases AV-Testis kõrgeima skooriga parima Androidile mõeldud viirusetõrjetarkvara eest. Juhtiv sõltumatu testimisorganisatsioon AV-TEST kasutab maailma ühte suurimat digitaalse pahavara proovide kogu, et luua reaalajas toimiv keskkond äärmiselt täpseks kasutuskeskkonnas testimiseks.

2020. aasta juulis hindas AV-Test 17 mobiiliturbe toodet Androidile, kasutades nende vaikeseaseid ja kõikide toodete uusimaid versioone. Test keskendus pahavara tuvastamisele ja (toote) kasutatavusele, sealhulgas jõudlusele ja valepositiivsetele tulemustele. ESET Mobile Security sai kõrgeima skoori – 99,8% kahes valdkonnas: “Kaitse uusimate reaalajas tehtavate Androidi pahavara rünnakute eest” ja “Viimase nelja nädala jooksul avastatud laialt levinud Androidi pahavara”.

ESET Mobile Security rakendust Androidile kiideti ka selle eest, et see ei mõjuta aku tööaega ning ei aeglusta seadme toimimist. Testimisel viidatud lahenduse peamised omadused on järgmised:

  • Rakenduse juhtmine: funktsioon, mis lubab, keelab või piirab juurdepääsu teatud rakendustele
  • Kõnede blokeerija: blokeerib kõnesid kindlatelt või tundmatutelt numbritelt
  • Ohutu sirvimine: kaitse pahatahtlike veebilehtede ja/või andmepüügi eest

ESETi tootejuht Branislav Orlík ütles tulemusi kommenteerides: “ESETile osaks saanud AV-Testi tunnustus näitab meie pühendumust klientidele ning lubadust pakkuda IT-lahenduste osas alati parimat. Meie telefonid on digitaalse elu keskmes ja ülioluline on kaitsta kasutajaid ning nende isiklikke ja ametialaseid andmeid. Tunneme uhkust tunnustuse üle eesrindlike lahenduste ja pühendumuse eest uuenduste ja tootepakkumiste ajakohastamise eest.”

Lisateabe saamiseks klõpsa siia ESET Mobile Security.