AV-Comparatives tunnustas ESETi erakliendi küberjulgeoleku tooteid kuldmedaliga

Teist aastat järjest on #ESET võitnud medali @AV_Comparatives Summary Report üldise jõudluse kategoorias. Meil on hea meel, et oleme vahetanud eelmisel aastal võidetud hõbemedali kuldmedali vastu!

Küberjulgeoleku ülemaailmset liidrit ESETit on tunnustatud 2019. aasta AV-Comparatives Summary raportis kuld- ja pronksmedalitega. Juhtiv sõltumatu testimisorganisatsioon AV-Comparatives kasutab maailma ühte suurimat näidistekogu, et luua testimiseks nn päriselu keskkonda. Nende 2019. aasta Summary Report teeb kokkuvõtte  aasta jooksul testitud eraisikule mõeldud viirusetõrje toodetest ning toob välja aastase testimisel jooksul kõrgemaid punktisummasid kogunud tooteid

Aruandes vaadeldi 16 erineva pakkuja Windowsi eraisiku tooteid ning ESETile kujunes käesolev aruanne väga edukaks, auhindu nopiti kolmes kategoorias: Üldine jõudlus (Low System Impact), täiustatud „päriselu“ test (Advanced Threat Protection) ja valepositiivne test.

Üldine jõudlus  (Low System Impact)

ESET pälvis kuldmedali Low System Impact kategoorias, mis hindab iga toote mõju süsteemi kiirusele ja jõudlusele. ESET on saavutanud antud kategoorias järjekindlalt häid tulemusi, saavutades samas kategoorias 2018. aastal hõbedase auhinna

Täiustatud „päris maailma“ test (Advanced Threat Protection)

ESET võitis kategoorias Advanced Threat Protection kuldmedali. Antud kategooria on uus ning lisati 2019. ja 2020. aasta hindamisse. Antud test käsitleb programmi võimet kaitsta sihitud ja failideta rünnakute eest. ESET oli üks kahest tootjast, kes suutis blokeerida testimisprotsessis kõik 15 rünnakut.

Valepositiivne test

ESET pälvis valepositiivse testi tulemuste põhjal pronksmedali. Aruandes märgitakse, et valepositiivsed tulemused võivad tekitada sama palju probleeme kui tõeline nakkus ja nende vältimine on mistahes viirusetõrjetoodete ülioluline element. AV-Comparatives teostas ulatuslikku pahavara testimist läbi pahavara kaitsetestide ja “päriselu” kaitsetestide raames.

ESETi ohtude tuvastamise laborite juht Jiří Kropáč ütles tulemusi kommenteerides: “AV-Comparatives’i poolne ESETi tunnustamine kinnitab meie pühendumust klientidele ja lubadust pakkuda parimat IT-lahenduste valdkonnas. Meile on äärmiselt oluline tagada, et tarbijad oleksid varustatud tipptasemel kaitsega uusimate ohtude vastu. Meil on suur au võtta vastu neid auhindu ja olla tunnustatud võtmetegijana tehnoloogia turvalisemaks muutmisel.”

Tutvu rohkema teabe saamiseks AV-Comparative’s Summary Report 2019