ESET Internet Security’t tunnustati AV Comparatives ja Virus Bulletin’i auhindadega

Ülemaailset küberjulgeoleku liidrit ESETit tunnustati auhindadega nii AV Comparatives’i kui ka Virus Bulletini poolt ESET Internet Security toote eest.

Ülemaailset küberjulgeoleku liidrit ESETit tunnustati auhindadega nii AV Comparatives’i kui ka Virus Bulletini poolt ESET Internet Security toote eest.

Maailmakuulus sõltumatu testimis- ja sertifitseerimisasutus AV Comparatives on tunnustanud ESET Internet Security’t esimese kohaga nende Performance Test’is – Impact of Consumer Security Software on System Performance raportis. ESET sai 99,7 punkti 100-st võimalikust, mis on suurem ka nende 2018 . aasta 98.5 puntilisest tulemusest. Meie lipulaevaks olev kasutajatele mõeldud toode sai reitingu “Väga kiire” kõikides testjuhtumites, sealhulgas: Failide kopeerimine, arhiveerimine, rakenduste installimine, käivitamine, veebilehekülgede sirvimine ja sisu allalaadimine.

Tööstusharu standardkatses hinnatakse viirusetõrjetarkvara mõju süsteemi toimivusele, kuna reaalajas töötav viirusetõrjetarkvara kasutab  taustal töötades teatud protsente süsteemi ressurssidest. ESET sai 16 tootja hulgas esimese koha.

Lisaks sai ESET Internet Security VB100 sertifikaadi Virus Bulletin’i VB 100 2019. Aasta aprillikuu sertifitseerimisaruandes. Sertifikaat väljastatakse tarkvarale, mis vastab pahavara avastamise miinimumstandardile blokeerides samas väheseid legitiimseid programme. ESET sai 100%-se reitingu, mille tulemuseks oli teine VB100 sertifikaat ja 119-nes Virus Bulletin auhind ESETile.

ESETi ohu tuvastamise osakonna juhataja Jiří Kropáč kommenteeris: “ESETi tunnustamine kasutajate kaitsjana, on tunnustuseks meile absoluutselt parimate IT-turvalisuse lahenduste pakkumise eest nii tavakasutajatele kui ka ettevõtetele. Kuna pahavara edeneb ja muutub üha reaalsemaks ohuks kasutajatele ja nende isikuandmete turvalisusele, oleme uhked, et pakume usaldusväärset lahendust, mis hoiab tarbijaid üle kogu maailma kaitstuna ja turvatuna.”

ESETi pakkumise kohta lisateabe saamiseks külastage  ESET Internet Security