ESET näitab oma tugevust Saksa turul Stiftung Warentesti turvalisuse lahendustega Mac’ile ja PC-le

Saksamaa on suunanäitajaks Euroopas. Kõrgete inseneritööstuse standarditega ning hästi toimiva tarbijaturuga, tähendab edu Saksamaal, kordaminekuid ka Euroopas ning selle väliselt. See puudutab nii autosid ja rattaid kui ka arvuteid ja tarkvara.

Ühildades turu ja inseneride oskusteabe on toodete ja teenuste testimiseks hästi välja töötatud standardid, nende hulka kuuluvad tunnustatud tööstuslikud testimisorganisatsioonid nagu piirkondlikud TUV-d ja SGS S.A. Tarbijate testimiseks eksisteerib aga tunnustatud Saksa testimisasutus Stiftung Warentest.

2019. aastal nägime ESETi tooteid sõltumatutes testimisorganisatsioonides, mis tegid kindlaks parimad viirusetõrje lahendused Maci ja Windowsi lõppkasutajatele. Need testid järgnesid 2018. aasta detembris läbi viidud Stiftung Warentesti testidele, mis tunnistasid ESETi Mobile Security võitjaks Android-keskkonnale parima kaitse tagamises 17. teise toote seast.

Viimastes testide voorus võistles ESETi Internet Security Windows kokku 22 teise arvutiturbe lahendusega ning ESETi Cyber Security Pro Macile mõeldud üheksa tootega. Mõlemal juhul paistis ESET välja ning veenis testijaid oma suurepärase pahavara kaitse, kasutajasõbraliku liidese ja  väikese jõudlusmõjuga.

2019. aasta testid tunnistasid ESETi täielikuks võitjaks esimese kohaga ESETi Cyber Security Pro (Macile) eest ning hindega “suuepärane” ESETi Internet Security eest Windowsile. 

“Hea turvapakett peab suutma kaitsta täielikult kasutaja arvutit ja isiklikku teavet. Stiftung Warentest’i viimane tarbijakatsetus tõestas muljetavaldavalt, et meie erakasutajatele mõeldud lahendused saavad sellega suurepäraselt hakkama,” ütleb ESETi Country Manager DACH, Holger Suhl rõõmuga silmapaistvate tulemuste kohta. “Me ei tohiks unarusse jätta kasutajaid mistahes kaitsetehnoloogiates. Programmide tüütud ja arusaamatud päringud on siin pigem takistavad.”

Testid toetavad ESETi turu läbipaistvust ja kasvustrateegiat, mis asutati Saksamaal kahe olulise arengu käigus viimaste aastate jooksul. Piirkondliku juhtimiskeskuse avamine Jenases 2013. Aastal, aitamaks koordineerida tegevust Saksamaal, Austrias ja Šveitsis (DACH) ning 2016. aasta oktoobris avatud Müncheni müügi- ja turundusbüroo.

Stiftung Warentesti ning teiste kvaliteetsete üksuste kaasamine Saksa turul on suurepärane viis meie kõrgete standardite säilitamiseks. Sellisel viisil on testid andnud meie toodete teadus- ja arendusmeeskonnale värsket tagasisidet selle kohta, et ESETi peamised tugevad küljed, kõrget kaitsetaset ja madalat süsteemimõju ning kasutajasõbralikku süsteemi hinnatakse Saksa testijate ja kasutajate seas.

Testid üksikasjalikult:

ESET Cyber ​​Security Pro (Mac)– Maci testide võitja:

Kvaliteedi hinnang: Väga hea (Tulemus: 1.5)       
Kaitse: Väga hea (hinne 1,2)
Käitlemine: Hea (hinne 1.8)                       
Arvuti jõudlus: Hea (Tulemus 2.0)

ESET Internet Security (Windows)
                        
Kvaliteedi hinnang: Hea (Hinnne: 2.0)                
Kaitse: Hea (tulemus 2.0)          
Käitlemine: Hea (hinne 2.1)                        
Arvuti jõudlus: väga hea (hinne 1,3)            

Tootejuht, Christoph Thurm on uhke ESETi turvalisuse lahenduste üle: “MacOSi (ja Androidi) võrdluskatsete võitjaks tunnistamine ja suurepärased tulemused Windowsi osas näitavad selgelt, et ESETil on lõppkasutajatele parim turbetoodete portfell. Suutsime korrata mineviku edu väärikalt.”