ESET paljastab kõige uuemad nutikodu seadmete turva- ja eraelu puutumatuse riskid 2018. a. Ülemaailmsel Mobiilsuskongressil

8. veebruar 2018 – ESET, Euroopa Liidu juhtiv infotehnoloogia turvatarnija käivitab oma kõige uuema asjade interneti turvalahenduse ja osaleb teedrajava uurimusega nutikodude ja –seadmete turbe- ja eraelu puutuumatuse alal Ülemaailmsel Mobiilsuskongressil, mis toimub 26. veebruarist 1 märtsini 2018 Barcelonas.

Ekspositsioonis 7. halli boksis 7H41 moodustab ESET-i stend osa kongressi asjade Interneti tuurist. ESET-i turbespetsialistid esitlevad ettevõtte keskendumist asjade interneti ökosüsteemi kaitsele, mis on esmatähtis praeguses üha enam seotud maailmas.  Enam teavet saate sellele pühendatud ESET-i veebilehelt.

“Jätkuvalt näeme Androidi pahavara, mille osa on lunavara, suurenemist suureneva pahaäppide ja sihtrünnakute arvu tulemusena. Seega, kuna üha rohkem ühendatud seadmeid muutub turul kättesaadavaks, pole risk tarbijatele ja ettevõtetele olnud kunagi suurem,“ ütles Juraj Malcho, ESET-i tehnoloogiajuht. „Kongress on meile suurepärane tribüün, et tutvustada oma valdkonna juhtivaid tõdemusi ja meie uusimaid uurimusi eraelu puutumatuse teemaliste murede alal aitamaks paremini turvata kasutajaid praegu ja tulevikus.“

1. Häkkerid kodus?

Nutikodu vidinad oli suur uudis CES 2018-l, ning pole kahtlust, et kõige uuemaid ja parimaid uuenduslikke nutiseadmeid näidatakse ka kongressil. Tarbijad hangivad jätkuvalt üha rohkem oma kodudesse internetti ühendatud seadmeid. Ent samal ajal kui neil vidinatel on oma head küljed, on neil ka tumedam külg, sest inimesed vahetavad üha enam tundlikke isikuandmeid oma igapäevasest elust.

Kas mure nutiseadmete pärast on õigustatud? Et seda välja selgitada testisid ESET-i insenerid, kuidas nutikodu seadmed suhtlevad võrkude ja tootjatega. Kongressil tutvustab ESET eesmärgistatud ideed Smart Home (Nutikodu), kus töörühm esitleb võimalikke turbe- ja eraelu puutumatuse riske, mida need vidinad püstitavad.

Astuge ligi ESET-i boksile 7H41, kus eksperdid teevad teatavaks avastused selles eesrindlikus asjade interneti alases uurimuses ning käepärast on ESET-i ülemaailmse turbe jutlustaja Tony Anscombe, et vastata küsimustele, mida see tähendab tarbijate turbele ja eraelu puutumatusele.

2. Uue tehnoloogia uued lahendused

Kas te teadsite, et 90 protsenti Android teleritest on teadete kohaselt häkkimise suhtes kaitsetud? Ärge laske mööda võimalust käivitada ESET-i uus Android telerite turvalahendus, mis tagab küberkurjategijate, kelle sihikul on internetti ühendatud telerid, vastase kaasaegse tehnoloogia.

Astuge ligi ESET-ile MobileFocus Globalile (Tähelepanu Ülemaailmsel Mobiilsidel) PEPCOM-i iga-aastasel meediaüritusel esmaspäeval, 26. veebruaril kell 19.00, kus ESET-i ekspertide töörühm võõrustab otseesitlust näitamaks, kuidas uus turvalahendus kaitseb tarbijaid küberrünnakute eest. Saage teada rohkem külastades ESET-i sellele pühendatud kongressi veebilehte siin.

3. Lunavara ülemaailmse hädaohuna

Aasta 2017 oli kindlasti selliste lunavarade aasta nagu WannaCry ja (not)Petya, mis näitavad kaost, mida nad võivad põhjustada. 2018. a. kongressil tutvuge ESET-i uue uurimusega Androidi lunavara kohta. Uusimad leiud annavad üksikasjaliku ülevaate sellest, kuidas Androidi lunavara on kujunenud täiemahuliseks ülemaailmseks ohuks, mis mõjutab viimase aasta jooksul operaatoreid, interneti- ja hallatavate teenuste pakkujaid, ja kuidas ESET-il õnnestub võidelda kujuneva riskiga.

4. Kohtuge ekspertidega

Selle aasta kongress tähistab ESET-i 30. aastapäeva. Kolmekümne aasta jooksul on ESET-i eksperdid keskendunud eesmärgikindlalt oma klientide kaitsmisele keerukate ohtude eest. Saage sel aastal ESET-i boksis 7H41 kokku ESET-i tehnoloogiajuhi Juraj Malchoga ja ESET-i ülemaailmse turbe jutlustaja Tony Anscombe’iga, ESET-i turvateadlikkuse spetsialisti Ondrej Kuboviciga ja ülemaailmse müügi (Global Sales) direktori Jeronimo Varela’ga. Et leppida kokku kohtumist ESET-i ekspertidega ja näha ESET-i kongressiürituste täielikku ülevaadet, kõpsake siia.

Jälgige uusimaid värskendusi ESET-i kohta 2018. a. kongressil kasutades Facebooki, Twitterit, LinkedIni ja Instagram’mi.