AV-Comparatives nimetab ESET-i Endpoint Security’t kõige kergemaks turul

Praeguseks ajaks on AV-Comparatives andnud ülemaailmsele IT-turbe tarnijale ESET-ile tipphinded.  Maailma juhtiv tarkvara katsetaja AV-Comparatives on nimetanud ESET Endpoint Security’t kõige kergemaks lõppturbelahenduseks turul. Rea lõppturbelahenduste jõudlustestide järel soovitatatakse ESET-i Endpoint Security’t selle madala süsteemimõju pärast.

Kasutades ühte suuremat näidiste kogu maailmas esitab AV-Comparatives kõige täpsema testi, luues tegelikkusele vastava keskkonna  ja imiteerides stsenaariume, millega seisavad silmitsi igapäevased kasutajad.

ESET-i Endpoint Security annab ettevõtetele kõikehõlmava IT-turbe mitmekihilise kaitse kaudu, kaasa arvatud kaubamärgi NOD32®  avastamistehnoloogia koos automaatse tuvastamisega. See kaitseb võrke pahavara ja andmepüügi eest ning peatab kahjuliku pahavara sissetungimisest teie süsteemi.  See annab ka täieliku andmetele juurdepääsu kaitse ja täielikult kohandatava skaneerimise, kaasa arvatud pilvepõhise skaneerimise.

 „ESET-i ärilahendus töötas muljetavaldavalt veel ühes meie ärijõudlustestis, jõudes kõigis testitud lahendustes kõige madalamale mõjustustulemusele,“ märkis AV-Comparatives’i tegevdirektor Andreras Clementi.

AV-Comparatives liigitas ESET-i toote valdkonna etteotsa üldtulemusega 98,3 valdkonnas tunnustatud arvuti kaubamärgi testides. Tarkvara kiideti veebilehekülgede lehitsemiseks, rakenduste käivitamiseks, rakenduste paigaldamiseks ja kõrvaldamiseks, failide allalaadimiseks, samuti failide arhiveerimiseks ja arhiivist eemaldamiseks kui ’ülikiiret’.

 „Tunneme uhkust toodete, mis annavad ettevõtetele kõige jõulisema kaitse, ilma et nende süsteemid muutuksid aeglasemaks, arendamise üle,“ ütles äritoodete direktor Michael Jankech. „AV-Comparatives on ümbruskonnas kõige tunnustatum testiv organisatsioon, seega on suurepärane näha, et ESET-i Endpoint Security tarkvara on osutunud kõige kergemaks turul. Ettevõtted ja tarbijad võivad olla kindlad, et nende süsteeme ei mõjutata ja need kõik jätkavad töötamist suurtel kiirustel, säilitades kaitse kõrgtaseme.“

Te saate lugeda rohkem ESET Endpoint Security’st ja tellida tasuta prooviversiooni siit.

Lugege AV-Comparatives’i  täisaruannet siit.