ESET toob turule kõrgeimat kaitsetaset tagavate täiustatud tarbijatoodete portfelli

Küberturbe valdkonna ülemaailmne liider ESET tõi täna turule oma värskeima tootevaliku igapäevastele tarbijatele. Need tooted on disainitud kaitsma kasutajat üha arenevate ja laienevate internetiohtude, kaasa arvatud andmevarguse, pahavara ja viiruste eest.

Kuna lunavara, pahavararünded ja küberohud muutuvad üha keerukamaks ja ohtlikumaks, siis on ülitähtis, et tarbijad rakendaks sobivaid meetmeid endale kõrgeima tasemega internetiturbe kindlustamisel.

Meie esindustooted toetuvad firma kolmekümneaastasele pidevale progressile IT-turbe valdkonnas ning kindlustavad kaitse üle opsüsteemi piiride. Neis sisalduv uus turbekiht toimib juba enne Windowsi käivitumist tuvastamaks unifitseeritud laiendatavasse püsivaraliidesesse (UEFI) peidetud ohte. Küberkurjategijad väärtarvitavad seda liidest vägagi tihti, kompromiteerides selle erinevaid komponente ohvri andmetele juurdepääsu saamiseks. ESETi uued tooted on ideaalsed võrku ühendunud majapidamistele, sest need on nüüd täiesti valmis ka asjade interneti kaitseks veel ühe uue täiendava funktsiooniga, mis tagab ühest kohast kontrolli kõikide kodusesse võrku ühendunud nutiseadmete üle. Ning viimaks kindlustab põhjalikult ümber töötatud litsentsihaldur kasutaja meelerahu sellega, et võimaldab juurdepääsu kõikidele tähtsatele andmetele ühe klõpsuga my.eset.com’i portaalist.

Meie täiustatud tarbijatoodete valikusse kuuluvad ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security ja ESET Smart Security Premium. Kõik need lahendused liidavad üheks tervikuks väikse mõju süsteemi ressurssidele ning tuvastuse, kiiruse ja kasutatavuse parima kombinatsiooniga tunnustatult suurepärase suutlikkuse.

“Me töötasime oma tarbijatoodete värskeima valiku välja kasutaja vajadustest lähtudes – need sisaldavad arvukalt lihtsalt kasutatavaid, ent seejuures ülimat suutlikkust tagavaid funktsioone,” ütles ESETi tarbijaturbe tootejuht Matej Krištofík. “See tootevalik toetub kogu meie 30-aastasele kogemusele kõrgeima kaitsetaseme pakkumiseks üha areneva ja laieneva digiohtude ulatuste eest, et meie kliendid oleks varustatud kõige värskemate turbevõimalustega.”

 ESETi turbelahendused on ehitatud töötama märkamatult taustal ning tagama seejuures ülikiiret skaneerimist käsikäes äärmiselt väikse süsteemimõjuga. See tähendab, et kasutajal pole enam kunagi vaja ohverdada talitluskiirust tõhusa kaitse saamise nimel.

Täislitsentsi ostvatele klientidele pakub ESET tehnilist abi ning kliendid saavad värskeimale tarkvarale ülenduda tasuta – kõik ESETi kehtiva litsentsi omanikud saavad värskeimad tooted lihtsalt alla laadida.

Külastage veebisaiti http://www.eset.ee/ lisainfo saamiseks meie värskeima tootepakkumise kohta.