ESET käivitab aastapikkuse kampaania kolmekümne aasta IT turbeuuenduste ja progressi austuseks

Küberturbefirma 30. aastapäev on pideva tehnoloogilise progressi verstapost

Täna teatab küberturvalisuse liider ESET ülemaailmse kampaania, mis tähistab selle 30. aastapäeva, käivitamist. Aastapikkune kampaania pealkirjaga “ESETi 30 aastat pidevat IT turbeuuendust” toimub kõigis firma asukohtades üle maailma. Need hõlmavad arvukaid ülemaailmseid tehnoloogia- ja tarbijaüritusi, et tähistada seda, kuidas ESET õitseb, uueneb ja kasvab järgmise kolmekümne aasta jooksul.

 “Viimase kolmkümmend aastat oleme kõnetanud digimaailma turbeväljakutseid, olles teerajaja ennetavate tehnoloogiate ja tehismõistuse kasutamises,” ütles Richard Marko, ESETi tegevdirektor. “Me jääme keskenduma innovatsioonile ja parimate turbelahenduste pakkumisele turul.”

ESET on läbi käinud pika tee alates aastast 1987. Oma tagasihoidlikust algusest väikese idufirmana kasvas see tugevaks ja stabiiklseks küberturbe tarnijaks, mis tegeleb äriga üle 200 maal ja territooriumil üle maailma. Sellest peale on ESET igal aastal näidanud kindlat kasvu ja on praegu üks suuremaid eraomanduses olevaid turvatarnijaid maailmas[1]. Enamgi, firma arendab ikka veel enamust oma tarkvara ühes oma 12 firmasiseses arenduskeskuses. See, mille eest ESET firmana seisab, on sügavalt juurdunud firma DNA-s. “Me usume kindlalt, et tehnoloogia on vaid sama hea kui inimesed selle taga,” ütleb Juraj Malcho, tehnoloogiabüroo juhataja ESETis. “Oma peaaegu 1500 töötajaga kaasame endiselt kõige andekamaid, eetilisemaid ja kirglikumaid inimesi, kes on valmis kasutama oma kõiki võimeid.”

Pidevas püüdluses arendada parimat võimalikku kaitset on firma laiendanud oma tooteportfelli pahavara tuvastamisest turvalisuse uute valdkondadeni – nende hulgas ohuteabe kogumine, krüptimine, andmevarundus, kahekordne autentimine ja turvapaikade haldus. Need pakkumised ei lisa mitte ainult sügavust ESETi turbeteenuste kasvavale kataloogile, vaid ka kinnitavad ESETI  laserteravat keskendumist tuleviku turbelahenduste pakkumisele.

Kampaania tähistamaks 30 aastat küberturbetööstuse uuendamises kestab 12 kuud  ja hõlmab pidustusi kõigis ESETi ja ESETi partnerite büroodes. Kõik aastapäevaga seotud tegevused peetakse vihmavarju-kampaaniana “ESETi 30 aastat pidevat IT tehnoloogia uuendusi”, kujutatuna ESETi 30. aastapäeva märgil, mis on kõigil materjalidel ja kõikjal saabuva  aasta tegevustes.

Lisaks üritustele ja konverentsidele on 12-kuuliste pidustuste oluliseks koostisosaks keskendumine ESETi austajatele üle kogu maailma. Läbi kogu juubeliaasta pakub ESET nii praegustele kui tulevastele tarbijatele hooajalisi allahindlusi nii tarbija- kui äritoodetele ESETi kasvavas tootevalikus.

Pidustused jõuavad ka sotsiaalmeediasse, kus ESETi austajad saavad jagada oma lemmikmõtteid firma kohta, kasutades teemaviidet #ESET30.  Olge kindlasti vestluse osaline, et saada kõige viimaseid värskendusi ja olla vestluses, et tähistada suurt juubelit koos ESETiga.

Saamaks rohkemteavet pidustuste ja allahindluskampaania kohta, jälgige palun ESETi ametlikke kanaleid:

www.eset.com
Facebook
Twitter
LinkedIn

[1] IDC, Worlwide Endpoint Security Marker Shares, 2015, Doc #US41857116, November 2016