Analüüsifirma Techconsult kuulutas ESETi 2017 võitjaks

Ärikasutajate hinnagul pakub ESET parimat pahavara vastast kaitset e-postile

 

Juhtiv Euroopas tegutsev IT-turvalisuse ettevõte ESET võitis Saksa analüüsifirma Techconsult välja antava auhinna Champion 2017 pahavara vastase kaitse ja e-posti turvalisuse kategooriates. Auhinnad määrati kasutajate seas tehtud küsitluse põhjal, milles hinnati turvalahendusi. Techconsult, mis on osa meediaettevõttest Heise, küsitles 2400 ettevõtet ja uuris nende hinnangut IT turvalahendustele, mida ettevõtete arvutivõrkudes kasutatakse. ESET osutus võitjaks kaheksa küberturvalisuse teenusepakkuja seas, kes pakuvad kokku 180 lahendust.

 

Eriti kõrge tulemuse saavutas ESET pahavara vastase kaitse osas, seda nii kategoorias “Hinnang ettevõttele/tootjale” kui võrgu lõpp-punktide turvalahenduste kvaliteedi kategoorias “Hinnang tehnoloogiale/lahendusele”. Samuti kuulutas Techconsult ESETi võitjaks kategoorias “E-posti kaitse”. Analüüsifirma ja küsitletud kasutajad andsid oma hinnangu 70 kriteeriumile 14 kategoorias. Techconsult märkis tulemused ära kui professionaalsete kasutajate hinnangu.

 

“See on järjekordne tunnustus Saksamaa kasutajatelt, eriti meie kiiresti kasvava ja prioriteediks oleva äriturvalisuse segmendi kasutajatelt. Soovime jätkata oma kasutajatele esmaklassilise teenuse pakkumist ja meil on hea meel nii positiivset tagasisidet saada,” ütles ESETi EMEA regiooni müügi- ja turundusdirektor Miroslav Mikuš.

 

“ESETi tooted põhinevad 30 aasta jooksul tehtud uuringutel ja jätkuval tehnoloogia arendamisel. Meie eesmärgiks on pakkuda ESETi kasutajatele turu parimaid IT-turvalisuse lahendusi. Techconsulti tulemused näitavad, et oleme õigel teel,” lisas ESETi Saksamaa turu juht Stefan Thiel.

 

ESET on hiljuti mitmeid auhindu võitnud ja saavutanud muljet avaldavaid testitulemusi nii Saksamaal kui ülemaailmselt – näiteks auhinnad Virus Bulletinilt, AV-Comparativesi testitulemused nii krüpteerimise kui parimaks hinnatud toote kategooriates, SE Labsi testitulemused, CRN Germany auhind, Stiftung WarenTesti ja Computer Bildi testitulemused, kui nimetada vaid mõningaid neist.

 

 

 

Allikas: ESET