ESET värskendab oma tootevalikut, kaitsmaks kliente sõltumata sellest, kus nad oma digitaalsel teekonnal viibivad

ESET, ülemaailmne turuliider küberturvalisuse alal, andis täna teada oma mitmeid auhindasid võitnud lõpptarbijatele suunatud uuendustest. Nende hulka kuuluvad uued ja täiustatud funktsioonid, mis täiendavad turvalisust, parendavad ruuterikaitset, aitavad ennetada toore jõu meetodil sooritatavaid rünnakuid ning võimaldavad kasutada “Secure All Browser – Kindlusta kogu Brauseritegevus” funktsiooni. Toodete komplekti täiustab Intel® Threat Detection Technology, Inteli riistvaral põhinev lunavara tuvastamise tehnoloogia, mida kasutatakse Intel® Core™ protsessoritel, et muuta lunavara-vastane kaitse veelgi tõhusamaks.

Viimatine Deloitte Connectivity & Mobile Trends uuring paljastas ühiskonna järjest suurema veebiteenustega ühendatuse ning nende kasutajate üha suurema füüsiliste ja digitaalsete elude vahelise piiri hägustumise. Viimased ESET-i tavatarbijatooted toovad kasutajateni ka Network Inspectori-i – diagnostikatööriista, mis võimaldab näha informatsiooni koduse ruuteri ning sellega seotud seadmete kohta.

Olukorras, kus küberrünnakute arv tõuseb ning turvamaastik areneb selle nähtusega koos, ootavad kasutajad hästi toimivat turvalahendust. ESET pakub neile enesekindlust, mis on vajalik selleks, et tehnoloogilist edasikäiku nautida ning oma veebis tehtavaid tegevusi muretult ilma oma turvalisust ohtu panemata jätkata.

“Kuna kahjuks veedavad kasutajad järjest enam aega veebis ning omavad ka järjest suuremat hulka internetiga ühendatud seadmeid, siis muutuvad nad järjest atraktsiivsemaks ka halbade kavatsustega isikutele,” seletab Matej Krištofík, ESET-i lõppkasutajate vanemtootehaldur. “Selle vastu võitlemiseks pakub ESET oma klientidele täielikku digitaalset turvalahendust, mis pakub neile turvalisust sõltumata kasutatavatest seadmetest ja veebis sooritatavatest tegevustest.”

Rohkem kui 30 aasta vältel on ESET pidevalt investeerinud mitmekordsete kihtidega ettevõttesisestesse tehnoloogiatesse, mis ennetavad lõppklientide lõppühenduspunktide ja seadmete teadaolevate ja seniteadmatute ohtude eest. Pakkumisi lõppklientidele saab teha toodetega nagu esmane turvalisusgrupp (ESET NOD32 Antivirus), turvalisus edasijõudnud kasutajatele (ESET Internet Security) ning preemiumklassi turvastus (ESET Smart Security Premium), mis võimaldavad viia kaitsetaseme täpselt kasutaja seadmete turvalisusvajaduse optimaalse vajaduse lahenduseni. Antud lahendused kindlustavad rahuliku une kõikidele klientidel – nad teavad, et on 24/7 kaitstud. ESET Internet Security ja ESET Smart Security Premium võimaldavad edasijõudnud kasutajatel oma kaitsevõimalusi ise täpsemalt seadistada. Lisaks kuulub kõikide ESET-i toodete hulka ka mitmeid auhindasid pälvinud viiruse- ja pahavaravastaste programmide olemasolu, lisaks ka pahavara tuvastamist abistav masinõppimistehnoloogia.

ESET HOME platvorm võimaldab nüüdsest kasutada kahefaktorilist sisselogimiskinnitust oma kontodele sisse logimiseks ning võimaldavad kasutajale ka üldist suuremat kaitset.

Meie toote viimane Android-versioon ESET Mobile Security — mis avalikustatakse peagi, võimaldab kasutajatel kasutada programmi, millel on uus disain, uued funktsioonid ning parendatud privaatsus. Sinna hulka kuuluvad ka SMS-ide ja märguannete kaitse, mis kaitsevad ka kahju tekitatavate linkide eest, hoiatades kasutajaid nende avamise eest.

ESET Mobile Security on turvalahendus, mis kaitseb kasutajaid enamlevinumate Androidile suunatud küberrünnakute vastu. See kaitseb kasutajaid tarkvara vastu, mis võivad seadmeid ja andmeid nö. pantvangistada.

“ESET-i ennetustehnoloogia on väga mitmekihiline ja efektiivne. Klientidele pakutav lahendus sobib nii tehnoloogiaga väga hästi kursis olevatele kui ka algajatele kasutajatele, aidates neil vähendada küberkurjategijate põhjustatavat ohtu vähendada,” ütleb Krištofík. “See võimaldab neil muretult panga- ja e-poeteenuseid kasutada; hoida oma paroolid turvatuna;oma andmeid krüpteerida; turvata oma veebikaameraid; veenduda veebiga ühendatud seadmete turvalisuses; leida kaotatud nutiseadmeid ning saada igakuine personaliseeritud turvalisusrapor, mis aitab näha just neid puudutavaid aspekte.”

Täiendavat infot viimase versiioni uuenduste kohta leiad siin.