ESET suurendab oma tarbijatele suunatud pakkumist uue ESET HOME platvormi ja ARM64 ühilduvusega

ESET tõi turule oma tarbijapakkumise uue versiooni, mis sisaldab ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security ja ESET Smart Security Premium tooteid.

ESET pakub oma tarbijatele uut versiooni, mis sisaldab ESET NOD32 AntivirusESET Internet Security ja ESET Smart Security® Premium. Nende toodete kasutajatel on nüüd juurdepääs ESET HOME-le kas läbi mobiilirakenduse või veebiportaali, et hallata kõiki oma Windowsi ja Androidi koduseadmete turvalisust ühest ladusalt töötavast ja mugavast liidesest.

Vastavalt 2021. aasta ESET Threat Report T1-le oli 2021. aasta küberrünnakute maht tohutu, ohustades enim kodukontoris tööd tegevaid inimesi. ESETi poolt läbi viidud kliendiuuringute kohaselt on leibkondades sageli üksainus IT-turvalisuse eest hoolitseja. Just seetõttu on oluline, et käeulatuses oleks lahendus, mis pakub terviklikku turvalisuse haldamist koduadminstraatoril.

https://home.eset.com/Et pakkuda tõhusat ja tipptasemel kaitset kodukasutajatele, tutvustab ESET ESET Smart Security® Premiumi integreeritud ESET LiveGuardi. LiveGuard pakub täiendavat ennetavat kaitsekihti enneolematute ohtude eest. Lisaks pakuvad ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security ja ESET Smart Security® Premium klientidele paremat kaitset ja hulgaliselt uusi funktsioone.

Uue pakkumise keskmes on uus ja täiustatud haldusplatvorm ESET HOME, mis hõlbustab turvalisuse haldamist kodus igal ajal ja igal pool. ESET HOME annab kasutajatele ülevaate ning igakülgse järelevalve kõikide ESETiga kaitstud Windowsi või Androidi seadmete osas, võimaldades täielikult näha kontodega ühendatud erinevate seadmete hetke kaitseseisundit.


Veebiportaali ja mobiilirakenduse kaudu ligipääsetav ESET HOME platvorm on loodud mobiilikasutajaid silmas pidades ja loodud veebipõhise turvalisuse haldamiseks. Rakendus võimaldab veebiportaali kaudu kasutajatel lisada, hallata ja jagada perekonna ja sõpradega litsentse ning hallata vargustevastast, vanemlikku kontrolli ja paroolihaldurit.

Jälgides tähelepanelikult oma klientide vajadusi, pakub ESET oma Panga ja maksekaite funktsioonile uusi ning täiendava turvalisusega täiendusi – klientidele, kes pääsevad ligi veebipõhistele krüptovaluuta rahakottidele, mis on häkkerite pideva rünnakute all, ning pangalehtedele, et kaitsta oma klientide turvalisust.

Lisaks on ESET NOD32 Antivirus teisaldatud ARM64 -sse ja see on beetakanalis tasuta saadaval.

Koduse turvakomplekti muud peamised värskendused hõlmavad järgmist:
 

  • ESET HOME — Vanemad saavad kasutada veebiportaali ESET HOME, et jagada litsentse pere ja sõpradega või jälgida oma laste võrgutegevusi ja kontrollida nende kasutusaega vanemliku kontrolli kaudu.
  • LiveGuard-integreeritud ESET Smart Security® Premiumiga, pakub LiveGuard täiendavat kaitset enneolematute ohtude eest, kaitstes kasutajaid pahavara eest enne selle koodi käivitamist. See iga kasutaja jaoks isikupärastatud teenus analüüsib kahtlases vormingus faile, sealhulgas dokumente, skripte, installijaid ja käivitatavaid faile turvalises liivakastikeskkonnas. 
  • Kaitse täiustused – Panga ja maksekaitse, mis on saadaval koos ESET Internet Security ja ESET Smart Security® Premiumiga, saab nüüd vaikimisi käivitada, kaitstes kõiki toetatud brausereid täiustatud režiimiga. Ransomware Shieldile on lisatud käitumispõhised tuvastamismeetodid. Exploit Blockeri täiendusega hõlmatakse nüüd täiendavaid pahatahtlikke tehnikaid. 
  • Paroolihaldur — ESET Smart Security® Premiumiga kaasasolev paroolihaldur on täielikult ümber kujundatud turvalisuse ja kasutusmugavuse parandamiseks. Paroolihaldur on saadaval kõigis suuremates brauserites brauserilaiendina ning Androidi ja iOS -i seadmetes omarakendusena. Uute funktsioonide hulka kuulub KeePassi ja Microsoft Authenticatori tugi.

ESETi tarbija- ja loT segmendi direktor Mária Trnková kommenteeris: „Oleme selle käivitamise üle uskumatult põnevil ja pakume tarbijatele uusimat küberturvalisuse kaitset. Värskendatud tootekomplekt, sealhulgas meie uus LiveGuardi funktsioon ja muljetavaldav ESET HOME platvorm, annab kasutajatele kindla kontrolli oma koduste küberturbevajaduste üle ja sisendab neile enesekindlust, mida on vaja mitme seadme haldamiseks läbi veebi. Pärast seda, kui oleme enam kui aasta sõltunud tehnoloogiast ja ohuolukord on pidevas arengus, on meie jaoks ülioluline, et meie kasutajad oleksid kaitstud tipptasemel lahendustega, mis on hõlpsasti juurdepääsetavad ja kasutajakogemuse poolest oma klassi parimad.”

Meie uute pakkumiste uute funktsioonide ja uuenduste kohta lisateabe saamiseks külasta lehte www.eset.com.