ESET-it nimetatakse väljakutsujaks Omdia mobiilse turvalisuse haldamise lahenduste aruandes

Uusim tururadari aruanne hindas mobiilseid turvalahendusi, kuna see on muutumas ettevõtete ning nende hübriid- ja kaugtööjõu põhifookuseks

ESET on küberturvalisuse ülemaailmne juht, keda on nimetatud Omdia tururadari – mobiilse turvalisuse haldamise lahenduste [Omdia Market Radar – Mobile Security Management Solutions] väljakutsujaks. ESETi mobiilse turvalisuse lahendusi [ESET’s mobile security management solutions] hinnati käesolevas aruandes, mis uurib selliste lahenduste turgu, sest nende tähtsus hübriid- ja mobiilseadmete esmase uutlaadi tööviisi turvamisel üha kasvab.

Omdia viib läbi sõltumatuid turu-uuringuid, et saada terviklik ülevaade tehnoloogia ökosüsteemidest, ning pakub selle aruande välja, et aidata ettevõtetel, müüjatel ja teenusepakkujatel mõista töökoha mobiilsuse mõju. See on ESETi jaoks esmakordne kogemus olla kaasatud Omdia teadusuuringusse, olles seejuures üks vaid seitsmest aruandes esitatud müüjast.

Kuna pandeemia toimib katalüsaatorina kaug- ja hübriidtöö olulisele suurenemisele, peab mobiilseadmete turvalisus olema ettevõtete jaoks esmane prioriteet. Omdia rõhutab, et ettevõtete mobiiliturbe vajadusi toetavad müüjad on ettevõtete turvastrateegiate jaoks üha olulisemad, samas kui mobiilse turvalisuse haldamise maastik on juba iseenesest määratud laienema.

ESETi mobiilse turvalisuse haldamise lahendused toetavad ettevõtteid mobiilse tööjõu jaoks mõeldud turvaohtude ennetamisel, avastamisel ja kõrvaldamisel. Selles aruandes hinnati nii eraldiseisvat ESETi Androidi puudutavat turvalisust [ESET Endpoint Security for Android] kui ka ESETi turvapaketti [ESET PROTECT Enterprise] , mobiilseadmete haldamise võimalusi, eelkõige ühise mugava haldamise kaudu. Aruandes tunnustatakse ESETi tugevaid võimeid mobiilse turvalisuse haldamise toetamisel nii Androidi kui ka iOS puhul ning tuuakse esile ESETi ohualaseid infoteenuseid ja masinõppe kasutamist turvalahendustes.

ESETi analüütiliste suhete juht Zuzana Legáthová kommenteeris: „Meil on väga hea meel, et meid esitletakse esmakordselt selles Omdia aruandes ja et meid nimetatakse mobiiliturvasektori väljakutsujaks. Mõistame, et ettevõtete turvanõuded on pidevas arengus ja mobiilseadmetel on küberturvalisusohu maastikul kasvav roll. Töömaailm on viimase aasta jooksul dramaatiliselt muutunud ning me oleme uhked, et saame toetada oma partnereid ja kliente oma uuendusliku tehnoloogia ja asjatundliku ülevaatega, aidates neil kohaneda uute tööviisidega. ”

Lisateabe leidmiseks ESETi lahenduste kohta klikkige siia.