Liongard teatab oma Licensing Inspector for ESET MSP Administrator 2 lansseerimisest

Uus inspektor lihtsustab MSPdel ESETi litsentside loendamist, haldamist ja arveldamist

Hallatavate teenuste pakkujate (MSP) automatiseerimisplatvorm Liongard teatas täna oma uue Licensing Inspector for ESETi lansseerimisest. Tegemist on sektori juhtiva IT-turbetarkvara ja -teenuste ettevõttega, mis pakub tööjaama- ja mobiiliturvet ning krüptimist ja kaheastmelist autentimist.

Liongardi Licensing Inspector for ESET suudab uurida uusimat ESET MSP Administrator 2 portaali, mis sisaldab kõigi MSP rentnike litsentsimis- ja kasutusteavet. Selle tööjaamaturbe nähtavuse kaudu saavad Liongardi kasutavad MSPd jälgida ESETi litsentsimisportaali administraatoreid, litsentside kasutamist ja olekut ning litsentsiajalugu ning saada teatisi aegumiste ja litsentside oleku kohta. MSP-kontohaldurid näevad ülevaadet kõigi oma klientide ESETi litsentsidest ilma mitmesse süsteemi sisse logimata – see kõik on nähtav Liongardi kasutajasõbralikul platvormil.

“Et tööjaamaturve on praegu kõigi mõtetes esikohal, aitab see uus partnerlus ESETiga MSPdel oma klientide litsentsimisteavet tõhusamalt ja ennetavamalt hallata,” ütles Liongardi Kanalite ja liitude direktor Casey Higgins. “ESETi põhjalikkuse ning Liongardi mugavuse ja tõhususe abil saavad MSPd oma lõppkasutajaid paremini teenindada.”

Et Liongardis on kogu asjakohane inforuum ja keskus, kus MSPd juba haldavad kõiki oma muid süsteeme, saavad meeskonnad hõlpsasti kontrollida litsentside arvu vastavust kasutajate või tööjaamade arvule, mis vähendab võimalikke ohte. Inspektor aitab ka MSPde arveldushalduritel kontrollida ESETi litsentside arvu, et tagada klientidega korrektne arveldamine. Vältides ülekulu kasutamata litsentside eest, saavad MSPd oma ESETi paketi litsentsitüübi uuesti hindamisega potentsiaalselt rohkem säästa.

“ESETis otsime alati partnerlussuhteid, mis tooksid meie klientidele seda, mida nad lõpuks soovivad – meelerahu oma tehnoloogia kasutamisel täies mahus, ilma et peaks muretsema katkestuseohu pärast,” ütles Miroslav Mikuš, ESETi müügijuht. “Meil on hea meel teha selle saavutamiseks koostööd Liongardiga.”

Liongardist
Saanud 2020. a. nimeks Houstoni kiireima arenguga ettevõte, on Liongard määratlenud uue segmendi, mis keskendub ühtsele nähtavusele automatiseeritud andmete koondamise kaudu. Automatiseeritud avastamise, toimingulinkidega teatiste, dokumentatsiooni ja rikkalike aruandlusvõimaluste abil innustab Liongard MSP-meeskondi tööd 10x kiirendama, optimeerides nende ressursse ja teenindades kliente tõhusamalt. Kasutajakeskse disaini ja pideva innovatsiooni poolest tuntud Liongard loob uue pretsedendi MSP müüjatele. Nende platvormi vilkad rakendused võimaldavad meeskondadel integreerida automatiseeritud dokumentatsioon oma olemasolevatesse töövoogudesse, et saada kiirem ülevaade kõigist hallatavatest süsteemidest. Lisateabe saamiseks või tasuta demoversiooni taotlemiseks külasta veebisaiti liongard.com.