ESET käivitab ESET Cloud Office Security teenuse, pakkumaks Microsoft 365 jaoks täiustatud kaitset

ESET Cloud Office Security on võimekas kombinatsioon rämpsposti filtreerimiseks, pahavara tõrjeks ja andmepüügi vastu võitlemiseks, mis aitab kaitsta teie Exchange Online’i ja OneDrive’i.

ESET, ülemaailmne liider küberturbe valdkonnas, on täna käivitanud ESET Cloud Office Security teenuse, tegemist on eraldiseisva tarkvaralahendusega, mis pakub täiustatud ennetavat kaitset Microsoft 365 rakenduste kasutajatele. Tarkvara on loodud nii, et võtta arvesse e-kirjade ja organisatsioonides kasutatavate koostöövahendite tänapäevast rolli.

Microsoft Office 365 on kasutusel organisatsioonide poolt, üle kogu maailma, seejuures on pilvest saanud paljude ettevõtete andmesalvestuse ja süsteemide jaoks lahutamatu osa, sõltumata seejuures nende ettevõtete suurusest. Enam kui 84% organisatsioonidest (vastavalt Gartneri uuringule *) kasutavad või planeerivad hakata kasutama Microsoft 365 tarkvara, seetõttu on äärmiselt oluline, et ettevõtted ja nende pilvepõhised töövahendid oleksid piisavalt kaitstud. ESET Cloud Office Security tarkvara kasutavad ettevõtted on kaitstud e-posti teel levivate rünnakute või pahavara põhjustatud juhtumite eest, see tarkvara aitab töötajatel tööülesannetele keskendunuks jääda.

E-post on tänapäevase ärisuhtluse aluseks, kuid see on jätkuvalt üks tõhusamaid kanaleid pahavara levitamiseks, tagajärjed võivad seejuures olla katastroofilised, eriti juhul, kui pahavara levitaja saab ligipääsu ettevõttesisese koostöö tegemiseks kasutatavatele vahenditele. ESET Cloud Office Security pakub Microsoft 365 pilvemeili ja -salvestuse jaoks täiendavat kaitsekihti, millega tagab kõigi meeskonnaliikmete jaoks meelerahu tänu uute kasutajate postkastide automaatsele kaitsele. See lahendus võimaldab ohte täielikult kontrollida ja näha, pahavara tuvastamise korral saadakse kohene teavitus ja kasutajasõbralik veebikonsool võimaldab IT-administraatoritel viivitamatult tegutseda.

* Microsoft Office 365 juurutamine: Gartneri uuringu tulemused ja analüüs, 2019; avaldatud: 4. september 2019.

Rämpsposti filtreerimise, pahavaravastase skannimise ja andmepüügi vastaste tehnikate kombinatsiooni kaudu tagatakse ettevõtte Exchange Online teenuste turvalisus, millega omakorda kaitstakse ettevõtte sidelahendusi pahavara vastu, vähendatakse soovimatutest e-kirjadest tingitud kahjulikke mõjusid igapäevasele produktiivsusele ning aidatakse vältida saabuvate väliste e-kirjade kasutamist kanalina suunatud rünnakute tegemiseks. ESET Cloud Office Security pahavaravastane kaitse on suuteline reageerima ka kõigile OneDrive’is tehtavatele failimuudatustele, aidates kaitsta teie ettevõtte andmeid ja vähendades pahavara teistesse seadmetesse levimise ohtu. Kõikjalt ligipääsetav ja kasutajasõbralik pilvekonsool annab ülevaate ka karantiini pandud üksustest ja annab ohu tuvastamisel sellest kohe märku.

ESET-i tootejuht Ján Brunovský kommenteeris: „Peaaegu iga maailma ettevõte tugineb oma suhtluses e-kirjadele, ometi on see üks peamiseid rünnakuvektoreid, mida küberkriminaalid ära kasutavad. Meil on hea meel käivitada ESET Cloud Office Security teenus ja pakkuda lahendust, mis on suuteline kaitsma lugematuid ettevõtteid ja nende kõige väärtuslikemaid interaktsioone ja andmeid. E-posti ja pilvemälu turvalisuse tagamine on ettevõtete küberturvalisuse põhialuseks, ilma tugeva pahavaravastase kaitseta jäävad organisatsioonid aga rünnetele täielikult avatuks. Me oleme uhked, et saame pakkuda uut, tipptasemel ja kasutajasõbralikku lahendust laiale pilves kasutatavate töövahendite turvamist vajavate ettevõtete spektrile.“

ESET Cloud Office Security kohta rohkema teabe saamiseks, vajutage siia.