ESET on nimetatud üheks klientide lemmikuks Gartner Peer Insights’i järgi.

ESET on ülimalt uhke, et ta on nimetatud üheks 2019. aasta Gartner Peer Insights‘i klientide lemmikuks tööjaamade kaitse platvormide arvestuses

ESET on nimetatud üheks Gartner Peer Insights’i 2019. aasta klientide lemmikuks tööjaamade kaitse platvormide arvestuses, nagu teatas Gartner[1]. 

See järjestus on tehtud kontrollitud tööjaamade kasutajate poolt, mis hõlmab IT-spetsialiste ja ärikliente, kellel on olnud kogemusi ettevõtte lahenduse ostmise, juurutamise või kasutamisega, mida nad hindavad. Arvesse võetakse nii kasutajate arvu kui ka tavakasutajate hinnanguid.

253 äriklienti hindasid ESET’i turvet kõigis kriteeriumides hindega 4,6 viiest, tunnustades lahenduse hõlpsat rakendatavust, usaldusväärsust, müüja reageerimise õigeaegsust ja tehnilise toe kvaliteeti. 

ESET pälvis tunnustuse keskmise suurusega ettevõtete kategoorias (50 milj – 1 milj USD), saades tervishoiu töötavalt võrgu- ja turbeadministraatorilt kommentaariks “lihtne esmakordne rakendamine” ja “erinevad seadistusvõimalused”. Keskmise suurusega ettevõtete kasutajad kommenteerisid lisaks, et “kogemus oli kergesti järgitav ja esindajad muutsid protsessi meie jaoks sujuvaks”. 

Lisaks pälvis ESET tunnustuse Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika kategooriates ning süsteemimehaanik kommenteeris meedias, et “me saime võimsa juhtimisega vajalikud tööriistad, mida vajame vastavalt oma ebahomogeennse ettevõtluskeskkonna nõuetele”.

Äriklientide arvustused hõlmavad järgmist:

Usaldan seda rakendust nii oma isikliku kui ka töökeskkonna jaoks. See kaitseb meie ettevõtte võrku ja annab meile selle meelerahu, teades, et kõik meie andmed on turvatud”, spordijuht, digiturundus jaekaubanduses.

ESET on meie organisatsioonis väga hästi töötanud. See on andnud meie kasutajatele võimaluse tagada meie dokumentide turvalisus ja nende varjatud haavatavuse puudumise“, teenuste valdkonna juhtivlahenduste juht.

Ettevõtte peadirektor Ignacio Sbampato kommenteeris: „ESET on ülimalt uhke, et ta on nimetatud üheks 2019. aasta Gartner Peer Insights‘i klientide lemmikuks tööjaamade kaitse platvormide arvestuses. See tunnustus annab meie jaoks tunnistust meie pühendumusest pakkuda ettevõtetele usaldusväärseid ja tipptasemel turvalahendusi. Tööjaamade kaitse on ettevõtete jaoks kriitilisem kui ei kunagi varem ja on esmatähtis, et meie kasutajad oleksid kaitstud. Klientidelt sellise positiivse tagasiside saamine ja teadmine, et meie lahendused hoiavad ettevõtteid turvatuna, ongi see, miks me seda teeme.”

Gartner Peer Insights’i klientide valiku kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Gartneri vastutusest loobumine:

Gartner Peer Insights‘i klientide valik kujutab endast üksikute tööjaamade kasutajate arvustuste, hinnangute ja dokumenteeritud metoodika alusel rakendatud andmete subjektiivseid arvamusi,  need ei esinda Gartneri ega tema sidusettevõtete vaateid ega toeta neid.