ESET’ist saab Google’i Rakenduste Kaitse Liidu asutajaliige; ESET hakkab ennetavalt kaitsma mobiilirakendusi Google Play Store‘is

ESET on Google poolt välja valitud oma aastatepikkuste dokumenteeritud teadmiste pärast pahatahtlike rakenduste paljastamisel

Ülemaailmne küberturvalisuse liider ESET teatas täna, et temast on saanud Rakenduste Kaitse Liidu asutajaliige, et hakata kaitsma Google Play Store’i. ESET pakub oma auhinnatud avastamisvõimekust ja oma täiustatud turvalisust Androidi ökosüsteemile ning viib läbi ka otsinguid, mis muudavad Google Play Store’i turvalisemaks. ESET on asutajaliige ja alustab oma tööd liidus 6. novembril 2019. aastal.

See erakordne liit täiendab olemasolevaid partnerlussuhteid, mis ESET’il praegu Google’iga on, sealhulgas integratsioon Chronicle’iga, jaotus Google Cloud’iga ja liidetud ESET’i mootor Google Chrome Cleanup’is – turbevahendis, mis hoiatab  Google Chrome’i kasutajaid võimalike ohtude eest.   

“See, mis varem oli püüdlus reageerida turvaaukudele, on nüüd täieõiguslik ja ennetav aktsioon, et kaitsta miljardeid tarbijaid ja ettevõtteid algusest peale,” ütles Tony Anscombe, ülemaailmse julgeoleku evangelist ja tööstuse saadik ESET’ist. “ESET on ohu uurimisel olnud pidevalt esirinnas. Koos Google’iga saavad ESET ja teised Rakenduste Kaitse Liitu liikmed pakkuda Google’ile ohtude elimineerimiseks teavet ning aidata Androidi kasutajatel küberkurjategijatest sammu võrra ees olla.”

ESET on Google poolt välja valitud oma aastatepikkuste dokumenteeritud teadmiste pärast pahatahtlike rakenduste paljastamisel. Ainulaadsete panganduse troojalaste, nuhkvara ja lunavara avastamisega on ESET aidanud tuvastada kõige keerukamaid ohte, mis on suunatud Androidi mobiiliseadmetele. Selle võimsa partnerluse kaudu on ESET’i uurimisrühmad tihedalt seotud kõigi rakenduste analüüsiga ja aitavad ennetavalt kaitsta Google Play Store’i kasutajaid. Selle koostöö raames jagab ESET Google’iga enne rakenduste avaldamist Google Play Store’is oma otsuseid rakenduste kohta, mille ta tuvastab pahatahtlike, potentsiaalselt kahjulike või soovimatutena.

Peaaegu 40 protsenti ESET’i töötajatest töötab teadus- ja arendustegevuses, hoides nii ESET’i kliente kui ka kogu maailma kaitstuna uusimate ja kõige arenenumate küberohtude eest. Rohkem kui 30-aastase küberturbe innovatsiooniga läheneb ESET küberjulgeolekule mitmekihiliselt, kaitstes üle 110 miljoni tarbija 200-s riigis ja piirkonna üle maailma. ESET avaldab regulaarselt ohu-uuringuid veebisaidil WeLiveSecurity.

“Google on aastaid teinud ulatuslikku koostööd küberturvalisuse kogukonna liikmetega, et kaitsta veebis nii ettevõtteid kui ka tarbijaid. Tänased uudised on selle koostöö viimane näide,“ ütles Dave Kleidenmacher, Androidi turbe ja privaatsuse juht Google‘is. “ Partnerlus sellise küberjulgeoleku valdkonna lugupeetud liikmega nagu ESET tugevdab Google Play ökosüsteemi kaitset ja ootame huviga, mida meie meeskonnad koos saavutada suudavad .”

Lisateavet selle kohta, kuidas ESET aitab kaitsta Google Play Store’i, leiate Google’i Rakenduste Kaitse Liidu saidilt siit.

ESETIST

ESET® on 30 aasta jooksul arendanud kogu maailmas juhtivat IT-turvatarkvara ja teenuseid ettevõtetele ja tarbijatele. Lahendustega alates lõpp-punktist ja mobiiliturvalisusest kuni krüptimise ja kahefaktorilise autentimiseni annavad ESETi suure jõudlusega ja hõlpsasti kasutatavad tooted tarbijatele ja ettevõtetele meelerahu, et nad saaksid kasutada oma tehnoloogia kõiki võimalusi. ESET kaitseb ja jälgib märkamatult ööpäevaringselt, värskendades kaitsefunktsioone reaalajas, et hoida kasutajad turvalisena ja et ettevõtted saaksid segamatult töötada. Arenevate ohtude jaoks on vaja arenevat IT-turbeettevõtet. ESET, mida toetavad kogu maailmas asuvad teadus- ja arenduskeskused, on esimene IT-turbeettevõte, kes on pälvinud 100 Virus Bulletin VB100, tuvastades katkematult alates 2003. aastast iga liikveloleva pahavara. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.eset.com või jälgige meid LinkedIn’is, Facebook’is ja Twitter’is.