ESET Endpoint Security pälvis viis punkti viiest

Et turvaohud pidevalt arenevad, peab ka turvalisus arenema. Praegu vajavad ettevõtted lahendusi, mis suudavad takistada häkkerite sihitud ja keerukaid meetodeid, et mitte langeda andmete kuritarvitamise ohvriks.

Kuigi paljud IT-turvafirmad väidavad, et nad suudavad tegelda pidevalt muutuva turvaohtude maastikuga, on vähesed neist viimase 25 aasta jooksul pidevalt välja arendanud proaktiivseid, mitmetasandilisi tehnoloogiaid.

Kuid ESET-is me kombineerime automatiseerimise ja inimteadmised, mis põhinevad enam kui 25-aastasel turvaohtude uurimise kogemusel, et püsivalt vältida pahavaral põhinevaid juhtumeid mitmel lõpp-punkti platvormil. Meie proaktiivne ja intelligentne mitmetasandiline tehnoloogia pakub igas suuruses ettevõtetele meelerahu, kinnitades neile, et pahavara rünnakuid tuvastatakse ja takistatakse, kui need lähenevad.

Viit tärni väärt

Valdkonna eksperdid on samuti tunnistanud, et ESET on kvaliteetne turvalahenduste pakkuja ja ESET Endpoint Security teenis hiljuti viis tärni viiest igas kategoorias SC Magazine  järgi

SC Magazine kiitis ESET Endpoint Security täpset pahavara avastamisvõimet, kiirust ja kompleksseid haldustööriistu, hinnates kõike, alates toote omadustest, jõudlusest ja dokumentatsioonist kuni rahalise väärtuse ja kasutamise lihtsuseni.

Kõik vajalik eduks olemas

Igas ettevõttes, aga eriti SMB-des (serveri sõnumiplokkides), peab turvalisus minimaalselt häirima toiminguid ning sellega seotud tarkvara peab olema lihtne paigaldada ja kasutada. ESET Endpoint Security kohta on arvustajad öelnud: „Administraatorimenüüd on kõige terviklikumad, mida oleme näinud. Pole ühtki puuduvat kasutaja-, masina-, strateegia- või muu halduse aspekti. Kõike saab teha – konfiguratsioonist kuni kasutuselevõtu ja kasutajahalduseni – otse ühest menüüde komplektist.”

Lisaks kõik, mida SC Magazine’is arvustajad ütlesid selle lahenduse kohta, laskis ESET Endpoint Securityl näidata oma vastupidavust ja keerukust. Näiteks tuvastati kõik Locky lunaraha nõudva pahavaraga nakatunud failide kopeerimise katsed ja ESET sai pahavara kätte juba enne, kui testijad olid kleepimisprotsessi lõpule viinud.

Nii nimetas SC Magazine ESET Endpoint Security lahendust kui „järgmist põlvkonda, mis sõltub masinõppest, mida täiendavad inimanalüütikud, et kaitsta ilmingute eest lõpp-punktides, mida süsteem ei suuda positiivselt tuvastada.”

„See, et valdkonna eksperdid hindasid ESET Endpoint Security väga kõrgelt, on tunnistus kvaliteetsete toodete kohta, mida me pakume ettevõtetele, kes peavad küberkurjategijatest sammu võrra ees olema,” ütles Michail Jankech, ettevõtete turvaliste lahenduste tootmisjuht. „Oleme uhked, et saame pakkuda integreeritud ja terviklikke lahendusi, mis pakuvad põhjalikku võimaluste valikut turvaaukude ennustamiseks, ennetamiseks, avastamiseks ja neile reageerimiseks, et täielikult toetada lõpp-punkti turvalisuse maastikku, mis ettevõtetele on nii praegu kui tulevikus väga vajalik.“

Kogu arvustuse lugemiseks SC Magazine’is palun klõpsa siia.