ESET edestas AV-Comparatives’i võrdluses konkurente

ESET’i tipptasemel krüptimislahendus määrab tööstusala standardid, pakkudes väikese ja keskmise suurusega ettevõtjatele lihtsat seadistamist ja parimat krüptimislahendust.

AV-Comparatives’i esimeses ärikrüpteeringu testis kuulutati väikese ja keskmise suurusega ettevõtete andmekaitse juhtivaks krüptolahenduseks ESET’i krüptimise lahendus DESlock+ Pro. Tulemuste kohaselt edestas DESlock+ Pro nelja laiemal turul saadaval olevat ettevõtetele suunatud krüpteerimislahendust. Raport kinnitab, et ESET’i lahendus annab väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele täieliku juurdepääsu tööstusala standardiks kujunenud krüpteerimisvalikutele.

 

DESlock+ Pro sai kiita lihtsa paigalduse, lihtsa haldusserveri seadistamise, nutika disaini ja täieliku funktsionaalsuse eest ning pakub terve ketta, faili/kausta ja eemaldatavate andmekandjate krüpteerimiseks läbi kaugkonsooli.

 

„Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtjad ei ole kunagi krüpteerimise teenuseid rohkem vajanud, kui täna. Pakume uhkusega juhtivat lahendust, mille on kasutusele võtnud uuenduslikud VKE-d ja millele on nüüd oma tunnustuse andnud ka AV-Comparatives,“ sõnas ESET’i DESlock’i äriüksuse juht David Tomlinson. „Oleme ESET’is välja töötanud spetsiaalselt VKE-dele kohandatud, tõhusad ja ligipääsetavad krüpteerimislahendused, mis võimaldavad vastata ülemaailmsetele andmeturbe nõuetele ning kaitsta ettevõtteid koos nende kõige tundlikumate andmetega.“

 

Süsteemidraivide ja eemaldatavate andmekandjate krüpteerimine on igas suuruses ettevõtete jaoks aina olulisem turvakaalutlus. Ka Euroopa Liit tutvustas alles hiljuti olulisi muudatusi isikuandmete kaitse üldmääruses (GDPR), mis hakkavad kehtima 2018. aasta mais ja toovad krüpteerimise määruses eraldi esile.

 

Samas tõi IDC väikese ja keskmise suurusega ettevõtete uuring välja, et 20% ettevõtetest ei ole üldse ELi määruse rakendamiseks valmis ning 59% ei ole täielikult GDRP’iga vastavuses.

„Arvestades IT ja andmeturbe kasvavat olulisust on tegemist alles esimese AV-Comparatives’i krüpteerimise ärirakenduste testiga,“ ütles AV-Comparatives’i tegevjuht Andreas Clementi. „ESET’i DESlock krüpteerimislahenduse võimekus avaldas meile tõeliselt muljet ning peame seda tõhusat ja kasutajasõbralikku krüpteerimislahendust otsivate väikese ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks ideaalseks lahenduseks.“

 

AV-Comparatives’i arvustus – väljavõtted

 

  • ESET’i DESlock+ Pro krüpteerimislahendus pakub täielikku valikut krüpteerimisvalikuid, sealhulgas nii terve ketta, faili/kausta ja eemaldatavate andmekandjate krüpteerimine koos läbi kaugkonsooli teostatava haldusega.
  • See toode sobib hästi nii väiksematele kui ka suurematele ettevõtetele. Kaugkonsooli paindlikud tehnilised nõuded tagavad ühtviisi väga hea töö nii Windowsi operatsioonisüsteemiga töörühma arvutitel kui ka Windows Serverit kasutavatel Active Directory domeeniarvutitel.
  • Haldusserveri seadistamiseks piisab ühest paigaldamise viisardist, mis paigaldab kõik vajalikud täiendavad tarkvaralised komponendid (nt SQL-server).
  • Administraator saab krüpteeritud andmed lihtsalt kasutajatele määrata, kasutades selleks kasutajagruppidele antavaid krüptovõtmeid.
  • Intuitiivne klienditarkvara võimaldab failide, kaustade ja eemaldatavate andmekandjate lihtsat krüpteerimist otse kasutaja enda arvutis.
  • Krüpteerimistarkvara ja kaugkonsooli dokumentatsioon on põhjalik, selge, hästi illustreeritud ja lihtsalt kasutatav.

Andmeturve jääb tulevatel aastatel igas suuruses ettevõtete prioriteediks, sest turg on kiirelt arenev ja konkurents tihe.

 

DESlock’i krüpteerimistarkvara aitab ettevõtteid ja üksikisikuid kaitsta andmelekete eest, takistamata samas turvalist koostööd ka keerukamates töörühmades ja meeskondades. ESET omandas DESlock’i pärast kaheaastast tehnoloogiaalast koostööd 2015. aasta juulis.

 

Isikuandmete kaitse üldmäärusest tulenevate väljakutsete kohta leiab kvaliteetse ülevaate ESET’i spetsiaalselt veebisaidilt aadressil encryption.eset.com. DESlock+ Pro kohta saab lähemalt lugeda veebisaidilt www.eset.com. Täieliku raporti leiab veebisaidilt AV-Comparatives.org.