ESET tunnistati Tipptegijaks Radicati APT Protection Market Quadrant 2021-s teist aastat järjest

ESET pakub juhtivat kaitset APT-rünnete eest

ESET kui üks ülemaailmseid küberturbe liidreid on teist aastat järjest tunnustatud Tipptegijaks Radicati 2021. a. ülevaates Advanced Persistent Threat (APT) Protection Market Quadrant. Aruandes hinnatakse turu 12 juhtivat turbetarnijat, hinnates nende funktsionaalsust ja strateegilist visiooni, kusjuures ESET on üks vaid kuuest tarnijast, kellele anti Tipptegija staatus.

Radicati Market Quadrant on mõõdik, mida kasutatakse konkreetsest tehnoloogiaturust ülevaate andmiseks, kusjuures see väljaanne hõlmab APT-kaitset, mille määratlus on „integreeritud lahenduste komplekt nullpäeva ohtude ja püsivate pahatahtlike rünnete avastamiseks, ennetamiseks ja võimalikuks kahjutustamiseks.”

ESETi ettevõtte turbeportfell sisaldab laia valikut tipptasemel lahendusi, sealhulgas ESET Enterprise Inspector (EEI), ESET Threat Intelligence ja ESET Dynamic Threat Defense (Cloud Sandbox). Neid lahendusi ja eelkõige EEI-d kiideti nende tugeva tööjaama ohutuvastus ja -kõrvalduslahenduse (EDR) võimaluste eest, sealhulgas selliste sündmuste jälgimine nagu protsessi ja skripti käivitus ning ulatuslike kahjustustamis- ja kõrvaldusvõimaluste eest. Aruandes tõsteti samuti esile ESETi lahendusi juurutamise ja kasutamise hõlbustamiseks ning mitmekeelse toe pakkumist.

Radicati positsioneerib tarnijaid kvadrandis kahe kriteeriumi alusel: funktsionaalsus ja strateegiline visioon. Radicati hindab põhifunktsioone ja -võimalusi, sealhulgas, kuid mitte ainult, EDR-i, juurutusvõimalusi, platvormituge, pahavara tuvastamist, liivakastiteenust ja karantiini paigutamist, ekspertiisi ning nullpäeva- ja täiustatud ohtude analüüsi.

Radicati 2021 APT Protection Market Quadrantis kirjeldatakse Tipptegijaid kui „praegusi turuliidreid toodetega, mis pakuvad nii funktsioonide avarust ja sügavust kui ka kindlat tulevikuvisiooni.” ESETi positsioonimine Tipptegijaks teist aastat järjest näitab ettevõtte vastupidavust; Radicati aruandes on kirjas, et „tarnijatest ei saa Tipptegijad üleöö… nad peavad võitlema enesega rahuloluga ja jätkama uuendusi”.

ESETi tehnoloogiajuht Juraj Malcho kommenteeris: „Oleme väga rõõmsad, et meid tunnustati Tipptegijana Radicati 2021 APT Protection Market Quadrantis. Tipptegija nimetus juba teist aastat järjest kajastab ESETi jätkuvat püüdlust uuendada ja pakkuda terviklikku tooteportfelli, mis hõlmaks ka kõige arenenumaid püsiohtude stsenaariume. Möödunud aasta on ainult tugevdanud käsitust, kui oluline on IT-turbe igasuguse vormi ja suurusega ettevõtetele, ning oleme uhked oma reaalmaailmas testitud lahenduste ja pühendumuse eest luua turvalisem maailm kõigile tehnoloogia kasutajatele.”

Loe raportit siin.